7m


7m

hyundai

Katliam! 5 kişiyi öldürdü

Konya'nın Cihanbeyli ilçesinde bir kişi bu sabah gittiği 4 ayrı adreste akrabası olan 5 kişiyi silahla ateş ederek öldürdü.

Konya 12.06.2017, 12:56
Katliam! 5 kişiyi öldürdü
Konya’da 5 kişinin öldürüldüğü olay, bugün sabah saatlerinde Konya’nın Cihanbeyli İlçesi’ne bağlı Bulduk Mahallesi’nde meydana geldi. Hayvancılık yapan Atılgan K. adlı bir kişi, iddiaya göre aralarında husumet olan 4 ayrı eve giderek aynı zamanda akrabaları olan Meryem Tokat, oğlu Hamit Tokat ile Mehmet Tokat, Mustafa Tokat ve Bekir Kıran’ı av tüfeğiyle ateş ederek öldürdü.

Saldırıyı gerçekleştiren zanlı jandarma tarafından gözaltına alındı. Öldürülenlerden Mehmet Tokat’ın Norveç’ten bir süre önce memleketine izne geldiği belirlendi. Mahalle halkı şizofreni hastası olduğu iddia edilen zanlının aralarında husumet bulunan bu aileleri tehdit edip, araçlarının lastiklerini kestiğini ileri sürdü.

Yorumlar (1)
Ercan 5 yıl önce
Maalesef devlet bu olay öncesi yapılan ihbarları tam okuyamaz. Şikayetler yapılınca adamların ifadesi alınıp savılır. O da sonradan gider cinayeti işler ondan sonra adamı tutuklasan ne olur tutuklamasan ne olur ? Kadın cinayetlerinde de durum böyledir. Adam takip edilse birinin canı yanmadan olay önlenir ama öyle yapılmıyor maalesef. İnşAllah düzelir bu durum her ne kadar umudum yoksa da!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@