Kocaeli’de operasyon! 8 kişi yakalandı

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen ’Güven ve Huzur’ uygulamasında farklı suçlardan araması bulunan 8 kişi yakalandı. Operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Kocaeli 17.03.2017, 17:06
Kocaeli’de operasyon! 8 kişi yakalandı

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince Darıca ilçesinde Güven ve Huzur uygulaması yapıldı. İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş, Güvenlik, Uyuşturucu ve KOM Şube Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığının destek verdiği uygulamalarda sabit yol arama, kontrol noktalarında ve umuma açık alanlarda aramalar yapıldı. Uygulamalar ise polis kamerasından saniye saniye kaydedildi. Kimlik kontrolü yapılan bin 408 şahıstan aralarında “Basit Yaralama, Tehdit, Dolandırıcılık, Hırsızlık ve Markaların Korunması Hakkında Kanuna Muhalefet" suçlarından aranması bulunan 8 kişi yakalandı. Seyir halindeki araçlara yönelik yapılan uygulama da satışa hazır 225 gram Bonzai, 3 gram esrar maddeleri ile 1 adet bulundurma ruhsatlı tabanca ele geçirildi. Umuma açık 53 işyerinde yapılan uygulamalarda ise 2 işyerine kapalı alanda sigara içilmesine müsaade edilmesinden, 1 derneğin ruhsatı olmadığından ve 2 şahsa kapalı alanda sigara içmekten dolayı idari işlem yapıldı.

Sabit yol uygulamasında trafik yönünde kontrolü yapılan 306 araçtan 39 araç sürücüsüne 24 bin 201 TL idari para cezası uygulandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@