Zalim İstanbul dizisinin 'Cemre'si Sera Kutlubey kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Zalim İstanbul dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan Sera Kutlubey'in kim olduğu merak konusu oldu. Sera Kutlubey, kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Biyografi 01.04.2019, 17:18 01.04.2019, 22:45
Zalim İstanbul dizisinin 'Cemre'si Sera Kutlubey kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Başarılı oyuncu Sera Kutlubey kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

SERA KUTLUBEY KİMDİR?

19 Nisan 1994 yılında İstanbul'da dünyaya gelen başarılı oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde oyunculuk dersleri alan güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimini yaşadığı Kehribar dizisinde rol almıştır. Bununla birlikte 'Babam ve Ailesi', 'Zalim İstanbul' ve 'İsimsizler' dizisinde 'Seher' karakterine hayat vermiştir.

Son olarak Zalim İstanbul dizisinde 'Cemre Yılmaz' karakterine hayat vermektedir.

Ceren Yılmaz karakteri hakkında: Ailenin vicdanlı büyük kızı; okumuş ve hemşire olmuş. Ama kendi istediği için değil, annesinin hayalini gerçekleştirebilmek için. Cemre’nin kalbi kendini bildi bileli şarkı söylemek için çarpmıştır. Hem babasız geçen çocukluğun, hem de annesinin tutuculuğunun eseri olarak, erkeklere karşı mesafeli bir duruşu vardır. İç dünyasındaki buzlara rağmen inadına da su gibi güzel bir kızdır Cemre. Güzelliği okulda da köyde de ilgi çeker ama ulaşılmaz katı tavrı erkekleri doğal olarak geri püskürtür.  İstanbul’a gidişleri Cemre içinde her şeyi değiştirir. Artık Karaçayların özel hemşiresidir. Ve kalbinin ritmini Karaçay köşkü değiştirecektir.

Zalim İstanbul dizisinin 'Cemre'si Sera Kutlubey kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

 Artvinli dizisinin 'Cemre'si Sera Kutlubey kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@