7m

7m

hyundai

tamfinans

Neslihan Kozanoğlu kimdir?

Neslihan Kozanoğlu Sosyetik Ev Kadınları programıyla ekranlarda olacak. Kanal D'de yayınlanacak programda yer alacak olan Sosyetik Neslihan Kozanoğlu kimdir?

Biyografi 13.02.2018, 08:24 13.02.2018, 16:10
Neslihan Kozanoğlu kimdir?

Neslihan Kozanoğlu, Kanal D'de 5 Şubat itibariyle yayınlanacak olan Sosyetik Ev Kadınları isimli diziyle ekranlarda olacak.  Programda yer alacak olan 5 kadından biri olan Neslihan Kozanoğlu kimdir?  İşte hakkındaki detaylar


Neslihan Kozanoğlu kimdir?

Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden olan Neslihan Kozanoğlu, lüks yaşantısıyla tüm dikkatleri üzerine toplamıştır. Batmış olan Hisarbank'ın eski ortaklarından Ahmet Kozanoğlu ile yaptığı evlilikle adından sıkça söz ettirmiştir. Bankanın batması sonrasında Neslihan Kozanoğlu organik tarım işine yönelmiştir. Ahmet Kozanoğlu'nun birinci evliliğinden olan çocukları ile Neslihan Kozanoğlu'nun arası epey açık olduğu söylenmketedir. Cemiyet hayatının oldukça tanınan bir siması olan Kozanoğlu, erşiyle birlikte yaşamını basından uzak yaşıyordu. Polonezköy'de bir çiftliği bulunan Neslihan Kozanoğlu burada hayvancılık ve tarım yapıyor.  Ünlü isim ayrıca kendi evini dizilere kiraya vererek isminden bashettirmişti. Çift bugüne kadar Aşk-ı Memnu ve Kurtar Vadisi'ne evlerini kiraya verdi ve Neslihan Kozanoğlu konu hakkında "Sosyete artık böyle para kazanıyor" açıklamasını yapmıştı.
Neslihan Kozanoğlu kimdir?

Program hakkında

Yayınlandığı ABD, İngiltere, Kanada, Fransa ve Avustralya gibi birçok ülkede büyük bir beğeni ile takip edilen program 5 Şubat Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşacak. Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak Sosyetik Ev Kadınları tüm izleyicileri televizyon başına kilitleyecek. Cemiyet hayatının tanınan simaları; Neslihan Kozanoğlu, Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Esra Tokgöz ve Ezgi Dargı “Sosyetik Ev Kadınları”nda bir araya gelerek özel hayatlarını ekrana taşıyacak.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@