Merve Sevi kimdir?

Güzel oyuncu Merve Sevi, rahmetli Barış Akarsu ile hangi dizide başrol oynamıştır? Merve Sevi kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte detaylar...

Merve Sevi kimdir?

Bir dönem motor kazası sonucu hayatını kaybeden Barış Akarsu ile Yalancı Yarim dizisindeki 'Müge' karakteri ile tanınan güzel oyuncu Merve Sevi kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte hakkındaki detaylar...

MERVE SEVİ KİMDİR?

24 Temmuz 1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Merve, aslen Artvin Arhavili'dir. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim alan Merve, çeşitli reklam filmleriyle oyunculuğa başlamıştır.

Hayat Bilgisi, Omuz Omuza, Doktorlar, Yalancı Yarim, Dağlar Delisi, Hayat Güzeldir, Rina, İhanet, Yalancı Bahar, İzmir Çetesi, Gülcemal, Hayat Mucizelere Gebe, Selam: Bahara Yolculuk, Şeytanın Çocukları: El Ebyaz, Cesedin Ölümü dizi ve filmlerinde rol almıştır.

Rol aldığı reklam filmleri: Ritmix, Ülker Caramio, Ülker İçim Ayran, Fanta Light

Rol aldığı video klipler: Sevmek En Büyük Devlet (Reyhan Karaca)

Özel Hayatı: Güzel oyuncu 2017 yılında Çalkan Algün ile dünyaevine girmiştir. Çift, 2018 yılında boşanmıştır. Sevi geçmişte, Paşhan Yılmazer, Şahan Gökbakar, Özhan ?, Hakan Özten, Yakup Pancar gibi isimlerle aşk yaşamıştır.

Merve Sevi fotoğrafları:

Merve Sevi kimdir? 

Merve Sevi kimdir? 

Merve Sevi kimdir? 

Merve Sevi kimdir? 

Merve Sevi kimdir? 

Merve Sevi kimdir? 

Merve Sevi kimdir?
 

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513