Lidya Özdemiroğlu kimdir, kaç yaşındadır?

Bir dönem sanatçı Levent Yüksel ile yaşadığı ilişki sonrasında magazin gündeminde oldukça konuşulan genç isim Lidya Özdemiroğlu kimdir? İşte hakkındaki detaylar...

Biyografi 12.07.2019, 12:37 12.07.2019, 13:18
Lidya Özdemiroğlu kimdir, kaç yaşındadır?

Bir dönem ünlü sanatçı Levent Yüksel ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelen Lidya Özdemiroğlu magazinde oldukça konuşulmuştu. Yüksel ile arasındaki yaş farkı olay olan Lidya Özdemiroğlu kimdir? İşte hakkındaki tüm detaylar...

LİDYA ÖZDEMİROĞLU KİMDİR?

1995 yılında dünyaya gelen Lidya, 2016 yılında hayatını kaybeden besteci, söz yazarı ve müzisyen Atilla Özdemiroğlu'nun 5. evliliğinden olan kızıdır. Annesi Hepgül Hepbir, kardeşleri de Sarp, Lara ve Yaprak'dır.

Bilgi Üniversitesi'nde Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünde okumaktadır. İnternette yayınladığı yazıları vardır.

Sosyal medya hesabından sürekli Levent Yüksel'in fotoğraflarını paylaşan Lidya'nın bir süre sonra da başarılı sanatçı ile ilişki olduğu ortaya çıkmıştı.

Lidya Özdemiroğlu kimdir, kaç yaşındadır?

O dönemlerde arasında 22 yaş bulunan Yüksel ile birlikteliği oldukça konuşulmuş Lidya'nın anneside şu yorumu yapmıştı, "Ben 21 yaşımdayım Ati 52 yaşında bu fotoğrafta. 42 yaşıma kadar sürecek bir aşk'a evet dedim 22 Temmuz 1995 yılında. Ati tanistigimizin 10. gününde evlenme teklif ettiğinde 'Beni kimse tanımıyor ama evlenirsek sana sübyancı diyecekler' demiştim. Ati, gülümsemiş yanaklarında gamzeleri güller açmış ve tarihi cevabını vermişti bana" 'Aşkın ne yaşı ne cinsiyeti vardır. Sen de ben de yetişkiniz. Kimse seçimimize bir şey diyemez. Hayat bu.. O günden sonra tercihlerimle ilgili kimseyi dinlemedim ve hiç bir tercihe saygısızlık etmemeye çalıştım, etmedim... Attila ile ben, müziğin sesini açtık dünyanın sesini kıstık. Allah herkese benim yaşadığım, kalbimi uçurup kanatlandıran aşk gibi bir aşk versin. Canım kızlarımızın her seçiminin her yaptığının sonuna kadar yanındayım. Medyada okuduğum yorumlara söyleyecek tek bir sözüm var; Aşk Olsun.."

İkilinin 14 Ocak 2018 yılında ayrıldıklarını açıklamasının ardından magazin dünyasında farklı isimlerle gündeme geldiler.

Lidya Özdemiroğlu fotoğrafları:

Lidya Özdemiroğlu kimdir, kaç yaşındadır? 

Lidya Özdemiroğlu kimdir, kaç yaşındadır? 

Lidya Özdemiroğlu kimdir, kaç yaşındadır?


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@