Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut kimdir?

AK Parti seçimleri yaklaştıkça adayların isimleri belli olmaya başladı. Kilis Belediye Başkan adayı Mehmet Abdi Bulut oldu. Mehmet Abdi Bulut kimdir?

Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut kimdir?
banner432

AK Parti'de Kilis Belediye Başkan Adayı Mehmet Abi Bulut oldu. Mehmet Abdi Bulut kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? İşte hakkındaki detaylar

MEHMET ABDİ BULUT KİMDİR?

20 Ekim 1967 tarihinde Kilis‘te doğan Bulut, İlk ve orta öğrenimini Kilis’te tamamladıktan sonra Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı.

Daha sonra Avukatlık Stajına müteakip askerlik hizmetini 1991 yılında 223 dönem Asteğmen olarak Konya Personel Okulu ve Milli Savunma Bakanlığı İnş.Eml. Daire Başkanlığında tamamladı.

1993 yılından itibaren Kilis’te serbest Avukatlık yaparken, 28 Mart 2009 Yerel Seçimlerinde Kilis Belediye Başkanlığını kazandı.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 15:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Perihan GÖKDENİZ KARAPİR
Perihan GÖKDENİZ KARAPİR - 7 ay Önce

Başkanım şimdiden hayırlı olsun diyorum,sizden ricam Kilisimizin önceden olduğu gibi efendiliğiyle anılmasını çok istiyorum.Memleketimizin ürünlerinin her yerde tanıtılmasını halkının kazanmasını temenni ediyorum.Kahvelerde oturup dedikodu yapan erkekler parkta eşlerini çalıştıran zihniyetten kurtarın lütfen aynı zamanda esnafın yalancısından ve pislikten giremediğimiz tatlıcıkardan lokantalardan ve kasaplardan çok şikâyetçiyiz.Sizin Kilisimize gereken güzellikleri adaletli, dürüst ve olgun bir şekikde çözeceğinizi düşünüyorum. Ak parti kadınkolları ilçe yönetiminden Perihan GÖKDENİZ KARAPİR

SIRADAKİ HABER

banner393