Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir?

Esra Tekgöz Kızıltaş, Sosyetik Ev Kadınları programının yarışmacılarından biri olacak. Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir, ne iş yapmaktadır?

Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir?

Esra Tekgöz Kızıltaş,  Kanal D ekranlarının 4 Şubat'ta yayına başlatacağı Sosyetik Ev Kadınları programının 5 kadın yarışmacısından biri oldu. Peki Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir, ne iş yapmaktadır? İşte hakkındaki detaylar

Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir?

Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir?
Aslında bir öğretmen olan Esra Tekgöz Kızıltaş tam 13 yıl bu mesleği sürdürmüştür. Ancak bir süre sonra mesleğinden sıkılınca başka bir mesleğe yönelerek iş kadını olmak istedi. Bunun üzerrine kendinden yola çıkarak bir müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyerk Kızıltaş Gia Cadde Güzellik ve Masaj Merkezi'ni kurarak iş hayatına girdi. Bu hamlesinin ardından açtığı mekan İstanbul'un gözde yerlerinden biri olmuştur hatta sosyetenin nabzının tutulduğu bir yer haline gelmiştir. .Evliliğinin ardından eşininsoyismi olan Kızıltaş' soyismini almıştır. 2 çocuğu olan Esra Tekgöz Kızıltaş sosyetenin tanınmış isimlerinden biri olmayı başarmıştır.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 16:09

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner426

banner443

banner441