banner491

Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz Kimdir?

Yerel seçimlerde AK Parti İstanbul'un ilçesi Silivri'de MHP'nin adayını destekleyecek. MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz Kimdir? işte detaylar...

Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz Kimdir?
banner492
banner432

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde adaylar belli oluyor. AK Parti'de İstanbul ve ilçeslerinin adayları düzenlenen törenle belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile yapılan törende AK Parti'nin İstanbul adayalrı açıklanırken 3 ilçede aday çıkarılmayacağı belirtildi. Bu ilçelerden biri olan Silivri de MHP Adayı Volkan Yılmaz desteklenecek. Peki Volkan Yılmaz kimdir? İşte bütün detaylar...

Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz Kimdir?

Volkan Yılmaz kimdir?

Volkan Yılmaz 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3. Bölge Bölgesi, 6'nci sıradan millet vekili adayıdır.

17.01.1972 tarihinde İstanbul Silivri'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Büyükçekmece'de tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini de Uludağ Üniversitesi'de noktalamıştır.

Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren aile şirketlerinin ortağıdır. Petrol Ürünleri İşverenleri Sendikası (PÜİS) Üyesi ve Yüksek istişare Konseyi Üyesi'dir. Ayrıca Büyükçekmece Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin Kurucu üyesi'dir.

2008 yılında kurulan Türkata Stratejik Araştırmalar Eğitim ve Kültür Vakfı'nın mütevelli heyetindedir.

Uzun yılları profesyonel futbol oynamış, çeşitli kulüplerde yöneticilik yapmış ve bir dönem İstanbul Amaatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda Yönetim Kurulu Üyeliği ve Teşkilat Başkanlığı görevi üstlenmiştir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner472