AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer kimdir?

AK Parti Aksaray belediye başkanlığı için Evren Dinçer'i aday gösterdi. Peki Evren Dinçer kimdir, nerelidir, hakkındaki detaylar nelerdir?

AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer kimdir?
banner432

31 Mart 2019'da gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesinde adaylar netleşmeye başlarken AK Parti Aksaray belediye başkanlığı için adayını Evren Dinçer olarak belirledi. Evren Dinçer kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte hakkındaki detaylar

Evren Dinçer Kimdir?

1981'de Aksaray'da dünyaya gelen Evren Dinçer ilk,orta ve lise eğitimini Aksaray'da tamamladıktan sonra lisans eğitimini Aksaray Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde,Yüksek Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde , insan kaynakları yönetimi üzerine tamamladı. Doktora eğitimine de Ankara Üniversitesi , İnsan kaynakları Yönetimi bölümünde devam ediyor.

Evren Dinçer Kimdir?

Evren Dinçer,10 şubat 2017 tarihinde yayımlanan atama kararnamesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı görevine atandı. Aksaray'ın yerlilerinden olup,Aksaray Belediyesi'nden emekli Mustafa Dinçer'in çocuğu olan Evren Dinçer 8 Temmuz 2018 tarihinde Aksaray'da yapılan düğün merasiminde Merve Anamur ile dünya evine girdi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
İSMAİL TURAN
İSMAİL TURAN - 9 ay Önce

Destekliyor ALLAH YARDIMCI N OLSUN

ramazan acekent
ramazan acekent - 9 ay Önce

anlat hastane cöp nasıl bureje sivar taranvay mi getirecen metro mu yoksa atmı dikecen kaldırımmı yapacan sana oyok

banner421

banner443