7m

7m

hyundai

Kilis'te camiye roket atıldı: 1 Kişi hayatını kaybetti

Kilis'e atılan roketin sonrasında Valilikten acı haber geldi.

Kilis 24.01.2018, 19:20 24.01.2018, 20:22

Afrin’deki PYD/PKK’lı teröristler tarafından Kilis kent merkezine düzenlenen roketli saldırıda 1 kişi hayatını kaybetti, 13 kişi de yaralandı.
 

Afrin’deki PKK’lı teröristler tarafından Kilis kent merkezine iki roketli saldırı düzenlendi. Roketlerden biri camide akşam namazını kılan cemaatin üzerine düştü. Can pazarının yaşandığı camide 1 kişi hayatını kaybetti, 13 kişi de yaralandı. Yaralılar ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. İkinci roket ise bir binaya isabet etti. Burada dumandan etkilenenler oldu. Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği 5 kişi de hastaneye sevk edildi.

Kilis'te camiye roket atıldı: 1 Kişi hayatını kaybetti

KİLİS VALİSİ TEKİNARSLAN’DAN AÇIKLAMA

Kilis Valisi Mehmet Tekinarslan, Kilis’e atılan 2 roket nedeniyle 1 kişinin hayatını kaybettiğini, 13 kişinin yaralandığını söyledi.

Kilis Valisi Tekinarslan, Kilis’te kent merkezinde bulunan Çalık Camisi ve yakınlarındaki bir eve 2 adet roket isabet ettiğini belirterek, iki saldırıda toplam 1 kişi ölürken, 13 kişinin de yaralandığını ifade etti. Tekinarslan, yaralıların tamamının hastanelere kaldırılarak, tedavi altına alındığını ifade etti.

Kilis'te camiye roket atıldı: 1 Kişi hayatını kaybetti

Kilis'te camiye roket atıldı: 1 Kişi hayatını kaybetti

Yorumlar (2)
uğur yalçın 4 yıl önce
Memleketi karadeniz daglarindan hatay a kadar her yerine terörü bulaştırdınız yetmedi suriye cehennemine soktunuz ha gayret bakalım taş ne zsman yağacak başımıza roket yaģdıktan sonra.askerligini 21cgün yapmışlar başkasinın ölecegi sakat kalacagı savaşlara çok hevesliler gözlerini eli kolu olmayan felç olmuş gerçek gazilerin ünvanına diktiler utanın
Sedat 4 yıl önce
Uğur kardeş ses etme, neydi parola, onlar konişir akkape yapar..daha çok bela gelecek bunların başına, zaten mevcut yönetim yeter bunlara.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@