Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Münafıklar çetesini..."

Erdoğan Kayseri Şehir Hastanesinin açılışında konuştu.

Kayseri 05.05.2018, 18:31 06.05.2018, 11:29
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Münafıklar çetesini..."

Kayseri Şehir Hastanesi'nin açılışında konuşarak Kayserililere seslenen Erdoğan ''Türkiye'nin 15 yılda nereden nereye geldiğini sizler zaten biliyorsunuz, bu kalkınma hamlesinin kesintiye uğramasına fırsat vermeyin'' dedi.

Erdoğan 24 Haziran'ın önemine dikkat çekerek ''Kayserili vatandaşlarımız partisine sahip çıktı, güçlü destek verdi. 16 Nisan oylamasında yüzde 68 ile destek verdi. Bunu yeni bir rekor ile taçlandırmamız gerekiyor. Benim bildiğim Kayserili hiçbir işini yarım bırakmaz, şansa tesadüfe bırakmaz'' diye seslendi.

''Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini tüm kurum ve unsurları ile devreye alıyoruz. Daha şimdiden birilerİ bu hakkınızı elinizden almaya çalışıyor. Ülke için hiçbir proje ortaya koyamayanlar, ikballerini eski köhne sistemin boşluklarına borçlu kesimler, milleti mümeyyiz olarak görmüyorlar'' dedi.

''MÜNAFIKLAR ÇETESİNİ GÖMECEĞİZ'' VURGUSU

''Parlementoda güçlü bir grubumuz olmazsa zayıf kalırız'' diyen Erdoğan ''bunlara parlamentoda da cumhurbaşkanlığı makamında da gereken dersi vereceğiz'' dedi.

Erdoğan ayrıca ''Birileri bir fitne fesat kaynatıyor. Bu ne biliyor musunuz? 'Oyumu cumhurbaşkanına vereceğim ama parlamentoda AK Parti'ye vermeyeceğim.' Böyle bir şeye siz ne diyorsunuz? Böyle bir şey olabilir mi? Bu oyunu da bozmaya var mıyız? Bu oyun, bu tezgah… Kimlerin olduğunu anlıyorsunuz. İnşallah bu münafıklar çetesini 24 Haziran'da hep birlikte yere gömeceğiz.'' açıklamasını yaptı.

Erdoğan ''Biz bu hastaneleri Kılıçdaroğlu için de yaptık. Bu hastaneyi herkes kullanabilir. Şu ana kadar açılan şehir hastaneleri arasında en büyüğü. Kayseri sadece üretimin değil, sağlığında merkezi oluyor.'' ifadesini kullandı.

Yorumlar (10)
nevzat 3 yıl önce
lafa bak yaaaa münafiklar cetesi yani sana oy verdilermi münafik degil oy vermeyenler münafik öylemiii yaaa senin kadar bu milleti ayristiran bir lider gelmedi Türkiyenin basina
Serkan 3 yıl önce
muhalefeti bırakıp kendi seçmenine bile sarmaya başladıysa oldukça zorda demektir
Güven 3 yıl önce
O cetenin basi sensin RTE
laaaaaan 3 yıl önce
münafık mı dedin sen, puahhahahahhahahahhahahahah. bunu senden duymak tarihin en büyük komedisi dsadasdasd dsadasdsa dsadsadas.
adnan 3 yıl önce
ya senden guzel konusma beklemezdim gormedimki ya cibiliyetsiz dersin ya munafik dersin dersinde dersin 70yasina geldin koltuk icin yapmadigin kalmadi yazik herpartili bu ulkenin evladi haddini asmak bence munafitliktir ogren bilmiyorsan gave garsonumusun cumur baskanimi ben cozemedim
Mustafa polat 3 yıl önce
Ya Erdoğanı seveceksin yada münafıksın.kafaya bak
Sedat 3 yıl önce
Aklını oy a değişmiş kişi kendini tarif ediyor.. 4 dakkada ağzı bozukluk dersi liderciği
Reis 3 yıl önce
Helal Başkanım tam isabet olmuş
ibrahim çevik 3 yıl önce
yüreğin adamlığın yetiyorsa omakamı bırak gel yüzüme söyle münafık diye elini öpeyim.. beni yere gömmekle tehdit eden adam kanunlara hesap verecek.. yada bilalide alıp gidecek..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@