alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Acı Olay! Oyun için çamaşır makinesine gören çocuk hayatını kaybetti

Kastamonu'da çamaşır makinesine giren 5 yaşındaki çocuk öldü.

Kastamonu 14.11.2021, 11:19 14.11.2021, 11:30
Acı Olay! Oyun için çamaşır makinesine gören çocuk hayatını kaybetti

Kastamonu’nun Araç ilçesinde oynamak için çamaşır makinesinin içine girerek saklanan 5 yaşındaki çocuk, durumdan habersiz olan annesinin makineyi çalıştırması neticesinde hayatını kaybetti.

Olay, Kastamonu’nun Araç ilçesi Çay Mahallesi’nde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, 5 yaşındaki M. E., evde oyun oynadığı sırada çamaşır makinesinin içine girerek çamaşırların arasına saklandı. Bu sırada küçük Mert’in annesi N.E., çocuğunun içine saklandığından haberi olmadan çamaşırların yıkanması için çamaşır makinesini çalıştırdı. Bir süre sonra gelen seslerden şüphelenen anne, makinenin yanına gitti. Annesi, durdurduğu makinenin kapağını açınca küçük Mert ile karşılaştı.

Makineden yaralı bir şekilde annesi tarafından çıkartılan Mert, Araç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İlk müdahalesinin ardından küçük çocuk, ambulansla Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen 5 yaşındaki Mert, kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olayın ardından Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme ekipleri, olay yerinde incelemelerde bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, küçük Mert’in cenazesi ise morga kaldırıldı.


Yorumlar (2)
ileli 3 hafta önce
5 yaşındaki çocuktan bahsediyoruz yani en az 20-25 kilo. bu olayın aslı er yada geç ortaya çıkar hiç inandırıcı gelmedi...
aykut 3 hafta önce
çamaşır makınasının içıne 5 yaşındakı çocuk giriyor,hadı ınandık .olmazda ..kapağını içerden nasıl kapattı çocuk.ve anne çamaşır atmadan öylesınede makınayı çalıştırdı öylemı ....ilerde herşey aydınlığa çıkar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@