Trafik cezasına tepkisini drift yaparak gösterdi

Kahramanmaraş’ta kural ihlali yüzünden otomobili bağlanan sürücü, aracını teslim aldığı günün akşamı tekrar ceza kesilmesiyle trafiği birbirine kattı.

Kahramanmaraş 11.06.2019, 09:07
Trafik cezasına tepkisini drift yaparak gösterdi

Kahramanmaraş’ta kural ihlali nedeniyle otomobili bağlanan sürücü, aracını çıkardığı günün akşamı tekrarlayan yeni trafik cezası yüzünden trafiği birbirine kattı. 

Olay, Dulkadiroğlu İlçesi İsmet Paşa Mahallesi Trabzon Bulvarı üzerinde meydana geldi. Barış D. yönetimindeki 46 AH 919 plakalı otomobiliyle seyir halinde iken yüksek ses nedeniyle trafik ekipleri tarafından durduruldu. Yüksek ses nedeniyle 108 TL trafik cezası kesilen Barış D., önceki gün kesilen trafik ceza makbuzlarını trafik polislerine göstererek, önce tartıştı sonra drift yaparak tepki gösterdi. 

Vatandaşların cep telefonu kamerasınca görüntülenen olayda otomobil sürücüsü Barış D., ‘’Ben dün ki çocuk değilim. 24 saat geçmeden bana ceza yazamazsınız. Daha bugün çıktı. Bu arabayı dün bağlamıştınız’’ dedi. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Kenan 2 yıl önce
Ayu herif bir kez ceza Yemen başka ceza yemicen anlamına gelmez. İnsan gibi araç kullanın milleti rahatsız etmeyin. Ben olsam ehliyetede el koyarım. Bu ayu ehliyetsizde kullanır takip eder hapis cezası uygulatırım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@