banner560

Polisi tehdit eden kadına CİMER'den cevap: Sakın zahmet edip yazma

Kahramanmaraş'ta polisleri tehdit eden kadına CİMER’den cevap geldi.

Kahramanmaraş 13.12.2020, 19:41

Kahramanmaraş’ta maskesiz olduğu için işlem yapılmak istenen ve polisleri CİMER’E şikayet edeceğini söyleyen kadına CİMER’den yanıt geldi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Dairesi Başkanlığı Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Evren Başar, maske takmayan kadının polislere verdiği tepkinin görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı. İnsanların maske, temizlik ve sosyal mesafe kurallarına uyması gerektiğini ifade eden Başar, “Toplum sağlığını koruma adına gece gündüz görev yapan güvenlik güçlerimize yardımcı olmalı ve maske-mesafe-temizlik kurallarına uymalıyız. Hanımefendi boşuna zahmet edip CİMER’e yazmasın” şeklinde yanıt verdi.
Merkez Dulkadiroğlu ilçesi Trabzon Bulvarı'nda yaşanan olayda, maske denetimi yapan polis ekiplerine tepki gösteren bir kadın maskesini takmamış, polis ekiplerini CİMER’e şikayet etmekle tehdit etmişti. Maske takmayan kadın, "Zor kullanın bakalım CİMER'e yazacağım bekleyin bakalım siz, CİMER'e de yazacağım" diyerek tehdit etmişti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Dilaver 10 ay önce
Cimere değil bu haydar dümen lik ona yazsın
Haçkalı 10 ay önce
Bunun bir sikintisi var belli.
usta 10 ay önce
kendini beğenmiş ukala insanlar topluluğu. emir drmiri keser hanfendi.
borabay 10 ay önce
terbiyesiz kadın. Bu zor günlerde sağlıkçılarımız ve güvenlik güçlerimiz canları pahasına hizmet verirken onlara bu tür aşağılık tavırla gösterenlere lanet olsun.
HA_61 10 ay önce
Yaratık
Ali Yılmaz 10 ay önce
Bayanın yaptığı hata yanlış olmamalı peki senin ki oda aynı sen kafana ğöre mi cimerde hareket ediyorsun bende ciddi bir yer sanıyordum yazık seviyeye bak 2 yanlış bir doğru etmez
ahmet celep 10 ay önce
cimeri biliyor ama maske takilmasi mecburi onu bilmiyor , hayret , birde komigime giden hemen telefona sariliyorlar sanki bir ise yarayacakmis gibi , cok komik sisko .
erce ca 10 ay önce
çirkeflik ancak bu kadar olur.Allah akıl fikir versin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@