kebir

Trabzonlu Şehit Eren için İzmir'de çağrı

AK Partili Mehmet Tozlu İzmir'deki Belediyelere çağrı yaptı.

Trabzonlu Şehit Eren için İzmir'de çağrı

Trabzon'da, PKK’lı teröristlerin kurşununa hedef olarak şehit düşen 15 yaşındaki Eren Bülbül için Ak Partili belediyelere çağrı yapan AK Parti İzmir Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Tozlu, uygun görecekleri bir sokağa Eren Bülbül’ün isminin verilmesini önerdi.


Trabzon'da PKK’lı teröristlerin kurşununa hedef olarak şehit düşen 15 yaşındaki Eren Bülbül, tüm Türkiye'yi üzüntüye boğdu. Güvenlik güçlerine teröristlerin yerlerini gösterirken açılan ateş sonucu şehit düşen 15 yaşındaki kahraman, Trabzon'da toprağa verildi. AK Parti İzmir Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Tozlu da, AK Partili belediyelere 15 yaşındaki şehidin isminin yaşatılması için bir çağrı yaptı. Tozlu, belediyelerin uygun görecekleri bir sokağa Eren Bülbül’ün isminin verilmesini önerdi.

Trabzonlu Şehit Eren için İzmir'de çağrı

Mehmet Tozlu, "Ekmek almaya giderken öldürülen Berkin Elvan’ın ismini sokağa veren Narlıdere Belediyesine, darbeci generallerin ismini cadde ve meydanlara veren büyükşehir belediyesine örnek olması için vatanseverlik ve fedakarlık duygusunu nasıl yaşatılacağını göstermesi adına tüm İzmir’deki AK Partili belediyelerin ortak karar alıp bir deklerasyonla ilçelerinde uygun görecekleri bir sokağa 15’lik şehidimiz Eren Bülbül’ün adının verilmesini öneriyorum. Bu çağrı Çanakkale savaşından Türk milletinin ruhuna işleyen 15’lik kahramanların hala aynı ruhun yaşadığını ve sonraki nesillere aktarılması adına tarihi bir çağrıdır. Bu çağrının da demokrasinin ve tam bağımsızlığın kazanıldığı, düşmanın denize döküldüğü İzmir’den yapılması tarihi bir misyondur. Bu misyonu yaşatmak AK Partili belediye başkanlarımıza onlara oy veren vermeyen tüm vatanseverlerin başkanlarımızın üzerine yüklediği bir görevdir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2017, 22:50
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
anonim
anonim - 12 ay Önce

bu olaydan bile siyaset yapanin Allah belasini versin

Faruk
Faruk - 12 ay Önce

İşiniz reklam Şehitten üzerinden bile reklam eleştiri yapıyorsunuz.

Bintuğ
Bintuğ - 12 ay Önce

Eren bizim kalbimize girdi Allah makamını al-i eylesin

Ahmet
Ahmet - 12 ay Önce

Taze fidanlar gidiyor siz hala siyaset yapıyorsunuz yazık ama çok yazık

banner424