banner556

Emine Bulut cinayetinin ardından korkunç paylaşım: "Bir kadın ölüyorsa hak ediyordur"

İzmir'de bir kişi Emine Bulut cinayetini savunarak kendi eşinin de sonunun Emine Bulut gibi olacağını yazdı.

İzmir 24.08.2019, 15:05 24.08.2019, 15:08
Emine Bulut cinayetinin ardından korkunç paylaşım: "Bir kadın ölüyorsa hak ediyordur"

İzmir'in Torbalı ilçesinde ikamet eden ve eşiyle boşanma sürecinde olan bir şahıs, sosyal medya üzerinden Emine Bulut cinayetini savunarak kendi eşinin de sonunun Emine Bulut gibi olacağını yazdı. "Bir kadın ölüyorsa hak ediyordur" diyen şahıs, korkunç paylaşım sonrası gözaltına alındı.

Kırıkkale’de, Emine Bulut’un 10 yaşındaki kızının yanında eski kocası tarafından bir kafede öldürülmesine tepkiler dinmek bilmezken, Torbalı ilçesinde bu kadarda olmaz denilen bir olay yaşandı. Ayrancılar Mahallesi'nde ikamet eden S.Ç., sosyal medya hesabı üzerinden korkunç bir paylaşım yaptı. Eşiyle boşanma sürecinde olan S.Ç. Emine Bulut cinayetiyle ilgili, "Bir kadın ölüyorsa hak ediyordur. Benim eşimin sonucu da böyle olacak" yazdı. Paylaşım sonrası şahıs büyük tepki gördü. Binlerce kullanıcı, yazılanları paylaşıp Emniyet Genel Müdürlüğünü etiketledi. Şahıs, bu şikayetlerin ardından da gözaltına alındı. S.Ç.'nin, emniyetteki işlemlerinin ardından Torbalı Adliyesine sevk edilmesi bekleniyor.

Yorumlar (1)
... 1 yıl önce
şiddetin cinsiyeti yoktur, cinayetin cinsyeti yoktur. tüm karadenizde sel var. neredeyse doğu karadenizin tüm illerinde sel var. can kayıpları var. bunlar gündem sallamak için değilse ne olayım. kadınlar kimsenin umurunda değildir. umurunda olsa yukarıdaki caniye bu sözeri söyletecek saçma sapan işleri olmazdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@