Kurbanlık telef olmasın diye cadde ortasında kesildi

Sıcak havada kapalı kasa kamyonet ile getirilmeye çalışılan 5 kurbanlık danadan 1'i ölmek üzereyken sahipleri tarafından cadde ortasında kesildi.

Kurbanlık telef olmasın diye cadde ortasında kesildi

İstanbul Küçükçekmece'den Esenyurt'ta sıcak havada kapalı kasa kamyonet ile getirilmeye çalışılan 5 kurbanlık danadan 1'si ölmek üzereyken sahipleri tarafından cadde ortasında kesildi. Geri kalan 2 hayvan hayvan pazarına götürülürken, 2'sinin ise yerde can çekişmesi kamera tarafından görüntülendi.

HAYVANLAR HAVASIZ KALDI
Olay, Güzelyurt Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre sahipleri 5 adet büyükbaş kurbanlık İkitelli'den saatlerce kapalı kasa kamyonet içerisinde taşındı. Hayvanlar kapalı kasa içerisinde havasız kaldı. Sahibi tarafından durum fark edilerek kamyonetin kasası açıldı. Birisi ölmek üzere olan hayvan telef olmasın diye olay yerinde kesildi. Diğer 2 hayvan ise başka bir araç ile hayvan pazarına götürüldüğü öğrenildi.

CAN ÇEKİŞEN HAYVANLARI HORTUMLA SULADILAR
Yaşanan anları anlatan bir vatandaş, "Hayvanları kapalı kasa arabaların içerisine koymuş. Hayvanlar havasızlıktan boğulmuş. Bir tanesi can çekişiyordu. Bir tanesini kestiler diğer ikisini götürdüler" dedi. Olay anını anlatan bir diğer vatandaş ise araca 5 hayvanı koyup taşındığını ifade ederek, " Hayvanlar havasız kaldı. Son hali ortada hayvanların bir tanesini kestiler. Diğer ikisi can çekişiyor şu anda" diye konuştu. Öte yandan ilçe belediye ekipleri can çekişen 2 hayvanı ise sulayarak kendisine getirmeye çalıştı.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayvansever
Hayvansever - 9 ay Önce

Allah belanizi versin insAllah bu hayvanlara cektirdiklerinizi insAllah 100 kati siz cekersiniz

Sedat
Sedat - 9 ay Önce

Egitimsizlik inatcilik cok bilmislik terbiyesizlik ahlaksizliktir bunlar. Ama sözde hepsi müslüman. Allah insAllah cektirdiginiz gibi cektirir size. Hayvan nasil kesilir nasil korunur nasil bakilir bunu bilmiyorlar. Eline bicagi alan barbarlik yapar.

SIRADAKİ HABER