7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Kira fiyatını arttırmak isteyen ev sahibini öldürdü

İstanbul'un Kağıthane ilçesinde kira ücretini 3 katına çıkartmak isteyen ev sahibini göğsüne 2 el ateş ederek öldürdü.

İstanbul 14.06.2022, 10:55 14.06.2022, 11:07
Kira fiyatını arttırmak isteyen ev sahibini öldürdü

İstanbul'un Kağıthane ilçesinde bir kiracı, kira ücretini 3 katına çıkartmak isteyen ev sahibinin isteğini kontratının devam ettiğini belirterek geri çevirdi. Bunun üzerine evi boşaltmasını isteyen ev sahibi, evi de başka müşterilere göstermeye başladı. Yaşanan tartışma sonucunda kiracı, göğsüne 2 el ateş ettiği ev sahibini öldürdü.

Kağıthane ilçesinde 4 katlı bir binanın giriş katında kiracı olan H.Ç ile kirayı 3 katına çıkarmak isteyen ev sahibi Ş.T (55) arasında bir süre önce tartışma yaşandı. Ç, kontratının devam ettiğini hatırlatarak kirayı arttıramayacağını söyledi.
Kira fiyatını arttırmak isteyen ev sahibini öldürdü

EVİ BOŞALTMASINI İSTEDİ

Yaşanan tartışmanın ardından T. kiracısından evi boşaltmasını istedi. Ev sahibi T., bir süre sonra, kiracısının taşınmamasına rağmen daireyi başkalarına kiralamak için harekete geçti.

TABANCAYLA ATEŞ ETTİ

Kiralık ev arayanları daireyi görmeye çağıran T. ile Ç. arasında sık sık tartışma çıkmaya başladı. Bu akşam yaşanan tartışma sırasında Çıkrıkçı, evde bulunan tabancayı alarak kapısının önünde duran ev sahibine ateş etti.

EV SAHİBİ HAYATINI KAYBETTİ

Göğsüne 2 kurşun isabet eden ev sahibi, kanlar içinde yere yığıldı. Ağır yaralı olarak ambulansla Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Ş.T, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

TESLİM OLDU

Saldırının ardından evine girerek kapıyı kilitleyen H.Ç, ihbar üzerine olay yerine gelen polise teslim oldu. Ç., sorgusu yapılmak üzere polis merkezine götürüldü.


Yorumlar (8)
usta 2 ay önce
ev sahipleri. vatandaşı fazla zorlamayın. böyle vakalara sebep olmayın.
ali 2 ay önce
hırs insanın gözünü kör eder gerçeği
mustafa 2 ay önce
AÇ GÖZLÜLÜĞÜN SONU BUDUR GÖZÜNÜ TOPRAK DOYURSUN..
Hasan Usta 2 ay önce
bu daha başlangıç sorumlusu kim bu ülkeyi başı boş bırakan kim gelir eşitsizliğini ilke edinen kim size bir soru KİM bu halkı koyun kırpan gibi soyan kim KİM
Parabellum 61 2 ay önce
Şimdi hapishanede kira derdin yok..... İçerde bol bol çamışır yıkarsın yerleri süpürürsün..ona buna uşaklık edersin.. Zaten gögse 2 kurşun atmışsın direk öldürme.. 24 yıl yersin...
T S 2 ay önce
Kaç kişiyi bu şekilde vurup yattın ParaPelli
makamela 2 ay önce
ekonomi nelere kadir yaa
metin aydın 2 ay önce
Oh ne has oldu. Ellerin dert görmesin. diğer ev sahiplerine de örnek olur inşAllah bi yerden başlamak lazımdı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@