Kaldırımda donarak öldü

İstanbul Fatih'te bir kişi kaldırımda donarak öldü.

İstanbul 02.01.2020, 12:57
Kaldırımda donarak öldü

Fatih’te kimliği tam olarak tespit edilemeyen ancak adının İbrahim olduğu öğrenilen bir kişi kaldırımda donarak öldü.

Merdivenlerde battaniyeye sarılı şekilde hayatını kaybeden kişinin cenazesi yapılan incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Fatih Emin Sinan Mahallesi Yeniçeriler Caddesi üzerinde merdivenlerde hareketsiz bir şekilde yatan kişiyi gören vatandaşlar durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri merdivende hareketsiz halde duran kişiye yaptığı ilk incelemede kişinin donarak hayatını kaybettiğini tespit etti. Olay yeri inceleme ekipleri cesedin üzerinde incelemelerde bulundu. Üzerinden kimlik çıkmayan ve isminin İbrahim olduğu öğrenilen kişinin cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için savcının talimatıyla Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
GÜMÜŞHANELİ 2 yıl önce
Hz Ömer; "Dağlara taşlara buğday ekin ki Müslüman memleketinde kuşlar açlıktan öldü demesinler" demişti ya vah bize ki vah vah.
SALİH 2 yıl önce
İSTANBUL BELEDİYESİ NEREDE. YAZIKTIR.
Ali Papa 2 yıl önce
Bekçiler, meydanlarda kimlik kontrolü yapmaktan fırsat bulup, esas görevleri olan mahalle, cadde ve sokaklarda caydırıcı devriyelere çıksalar bu tür acı olaylar önlenebilir. Geçen senelerde, soğuk havalarda sokakta kalanlar toplanırdı, masraf olmasın diye vazmı geçildi acaba?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@