Esenyurt'ta korkutan yangın!

Esenyurt'ta bir evde yangın çıktı.

İstanbul 09.01.2019, 16:09 09.01.2019, 16:10
Esenyurt'ta korkutan yangın!

Esenyurt'ta bir evde çıkan yangında adeta can pazarı yaşandı. Yangında mahsur kalanları kurtarmak için seferber olan mahalleli, el birliğiyle binanın demir parmaklıklarını kırdı. İtfaiye ekipleri üst katlarda mahsur kalan bir yaşlı kadını ve çocukları da merdiven aracıyla kurtardı.
İstanbul Esenyurt'a Atatürk Mahallesi'nde bulunan 4 katlı binanın giriş katında hurda eşyaların tutuşmasıyla yangın çıktı. Giriş kattaki daireden çıkan dumanlar nedeniyle apartmanda yaşayanlar büyük panik yaşadı. Adeta can pazarının yaşandığı yangında mahalleli mahsur kalan komşularını kurtarmak için seferber oldu. El birliğiyle apartmanın demir parmaklıklarını kıran vatandaşlar, içeride kalan vatandaşı kurtardı. Bu sırada itfaiye ekipleri de üst katlarda mahsur kalan vatandaşlara merdiven aracı yardımıyla ulaştı. Binada mahsur kalan yaşlı bir kadın ve iki çocuk, itfaiye merdiveniyle kurtarıldı. 

Yangın çıkan binada oturan ve evine ekmeklerle gelen Sertaç Seyan isimli baba, itfaiyeyi görünce şok yaşadı. Çocuklarının kurtarıldığını gören adam, kızına sarıldı. Çocuklarının ambulansa bindirilmesi sırasında şaşkınlık yaşayan adam, elindeki ekmekleri de ambulansa bıraktı. 

Yangın itfaiyenin çalışmasıyla kısa sürede söndürüldü. 

Yorumlar (2)
ERDEM 3 yıl önce
Muhammer Usta Başkan olduğu zaman sevindim.Ekibi yetersiz ve alel aceleyle toplama bir yönetim kurulmuştu.İtiraf edeyim ki Hekimoğlunun yönetimi daha ağır basıyordu.Şaibe ile 1-2 oyla seçilmiş bir yönetim,Hekimoğlu ticari tehtidden dolayı itiraz edemedi.Trabzonsporu yönetenler ve iktidar partisi sınıfta kaldı bu saatden sonra Sayın Sadri Şener etrafında toplanmalı tam destek verilmeli ekibi bırakıp kaçan değil zorlukla mücadele eden bir ekip olmalı.
ali ay 3 yıl önce
şu siyasiler ne yüzle burada görüntü veriyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@