Eğlence mekanı Reina tamamen yıkıldı

İş makinelerinin erken saatlerde başladığı çalışma sonunda Reina tamamen yıkıldı.

İstanbul 22.05.2017, 17:39
Eğlence mekanı Reina tamamen yıkıldı
Yılbaşı gecesi terör örgütü DAEŞ'in kanlı terör saldırısının hedefi olan ve 39 kişinin hayatını kaybettiği Reina'da yıkım kararı bu sabah uygulandı. İş makinelerinin erken saatlerde başladığı çalışma sonunda Reina tamamen yıkıldı. Reina yetkileri de durumu yıkım sırasında öğrendi.
 
Milliyet.com.tr'nin aldığı bilgilere göre Reina'da Boğaziçi İmar Kanunu'na aykırı yapılaşmadan dolayı Büyükşehir Belediyesi yıkım ekipleri daha önce alınan yıkım kararını uyguladı.
 
Sabah 06.00'da yıkıma başlayan ekipler yaklaşık 2 saat içinde Reina'nın tamamını yıktı. Sadece giriş bölümü kaldı. Reina yetkileri de durumu yıkım sırasında öğrendi.
 
BELEDİYE’DEN YAPILAN AÇIKLAMA:
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, encümen kararına  istinaden, Ortaköy'deki eğlence merkezi Reina'nın mevzuata aykırı kısımlarının  yıkım işleminin gerçekleştiğini bildirdi.
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesinden, Ortaköy'deki eğlence merkezi  Reina'daki yıkım işlemine ilişkin açıklama yapıldı.
 
Açıklamada, "Beşiktaş ilçesi, Ortaköy Mahallesi'nde bulunan Reina  isimli eğlence mekanında mevzuata aykırı kısımlar için İstanbul Büyükşehir  Belediyesi Encümenince yıkım kararı alınmıştır. Encümen kararına istinaden, bugün  yapının mevzuata aykırı kısımlarının yıkım işlemi gerçekleşmiştir." ifadelerine  yer verildi.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@