Çocuk tecavüzcüsünden 'Yuh artık' dedirten savunma!

8 yaşındaki çocuğu kaçırarak tecavüz eden sapığın yaptığı savunması mide bulandırdı.

İstanbul 08.08.2017, 10:34
Çocuk tecavüzcüsünden 'Yuh artık' dedirten savunma!

İstanbul'da 8 yaşındaki Suriyeli kız çocuğuna tecavüz ettikten sonra vatandaşlar tarafından öldüresiye dövülen Mehmet Bekmez savcılıkta, yaşı büyük bir kadını kaçırmanın zor olması sebebiyle çocuk kaçırdığını söyledi.İstanbul Sancaktepe'de 14 Temmuz'da 7 yaşındaki erkek kardeşi ile birlikte, Kuran kursuna giden 8 yaşındaki Suriyeli S.E.M., 43 yaşındaki Mehmet Bekmez ve kardeşi (38) tarafından bir araca bindirilerek kaçırıldı.


CİNSEL İSTİSMAR ETTİ DÖNERKEN KAZA YAPTI

Küçük kızı Şile yolu üzerinde ormanlık bir alana götüren Mehmet Bekmez cinsel istismarda bulundu. Çocuğu yeniden aldığı yere bırakmaya götürürken bir kamyona arkadan çarptı. Küçük kızın, kaza sonrası kendilerine yardıma gelen vatandaşlara kaçırıldığını söylemesi üzerine Mehmet Bekmez ve kardeşi Halil Bekmez kaçmaya başladı.


VATANDAŞLAR LİNÇ ETMEYE ÇALIŞMIŞTI

Kendisini kovalayan vatandaşlar tarafından yakalanan Mehmet Bekmez feci şekilde dövülerek linç edilmek istendi. Polis ekipleri tarafından kurtarılan Mehmet Bekmez, gözaltına alındı. Olayın ardından kaçan kardeşi Halil Bekmez de bir gün sonra gözaltına alındı.


YAŞI BÜYÜK KADINI KAÇIRMAK ZOR DİYE KIZ ÇOCUĞUNU KAÇIRMIŞ!

Mehmet Bekmez, savcılıktaki ifadesinde, cinsel isteklerine hâkim olamadığını, yaşı büyük bir kadını kaçırması ve ilişkiye girmesinin zor olması sebebi ile yaşı küçük bir kız çocuğunu kaçırmaya karar verdiğini söyledi. Bekmez kardeşler, 'çocuğun cinsel istismarı' ve 'çocuğun kaçırılması ve alıkonulması' suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.


 
Yorumlar (4)
yasar 3 yıl önce
gebertilseydi, linç edenlerin eline sağlık
Sıradan Vatandaş 3 yıl önce
Hani bazen idam bile hafif kalıyor derler ya....
emrah 3 yıl önce
idam idam idam bu sapıkların gözünü korkutmak için devlet en ağır cezaları vermeli
Sakarylı 3 yıl önce
İdammmmm bu tatoslara idam yoksa kesecen baska yolu yok bunun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@