Arap turist hayatının şokunu yaşadı!

İstanbul'da saç ekimi için gelen Arap turist tanıştığı erkek arkadaşı tarafından soyuldu.

Arap turist hayatının şokunu yaşadı!

Advertisement Advertisement

İstanbul’a saç ekimi için gelen Arap turist gece kulübünde tanışıp kaldığı otele davet ettiği erkek arkadaşı tarafından soyuldu.
Beyoğlu, Şehit Muhtar Mahallesi Feridiye Caddesi’nde 8 Şubat Cuma günü meydana gelen olay iddialara göre şöyle gerçekleşti. Saç ektirmek için İstanbul'a gelen Arap turist yürüyüş yapmak için girdiği İstiklal Caddesi'nde eğlenmek için bir gece kulübüne girdi. Bir süre sonra Arap turist gece kulübünde bulunan bir erkekle tanışarak sohbet etmeye başladı. Daha sonra gece kulübünden çıkan ikili, Arap turistin kaldığı otele gitti. Geceyi otelde geçiren Arap turist sabah kalktığında arkadaşını yerinde göremedi. Telefonlarının da olmadığını fark eden Arap turist panikle cüzdanını kontrol etti. Cüzdanında bulunan bin doların da yerinde olmadığını gören turist durumu polise bildirerek yardım istedi.


Arap turistin şikayeti üzerine harekete geçen ekipler otele ait güvenlik kamera kayıtlarını inceledi. Güvenlik kameralarını inceleyen ekipler şüphelinin eşkalini belirleyerek harekete geçti. Soyulan turist ise ifadesi alınmak üzere Taksim Polis Merkezi Amirliğine götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 10:05

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suna Zihni
Suna Zihni - 2 yıl Önce

Bu kadar büyük camiada bu kadar ucuz hesapların olması ve bunların haber yapılmasından utanıyorum.

Tek Sevda
Tek Sevda - 2 yıl Önce

fenerbahçeli bahar divrik'i bu makama getiren sinan zengin acil istifa.hemen şimdi

marx
marx - 2 yıl Önce

sinan zengin ne zaman istifa ediyor? mağazalar iyi yönetilmiyor... istanbuldan şahıslar ts club mağazalarında genel yönetici nasıl yapılıyor? şehri bilmeyen taleplerden şikayetlerden hiç haberi olmayan yöneticiler var. istanbulda yaşayarak trabzonspor mağazalarıyla ilgilenemezsiniz....

jo
jo - 2 yıl Önce

araba işi hikaye. bence sinan zengin acilen istifa etmeli. yolsuzluk yapan biri mağazaların başında duramaz

deli
deli - 2 yıl Önce

Sinan Zengin mağazaları batırdınız istifa edin

İLKER TÜRK
İLKER TÜRK - 2 yıl Önce

Biz de diyoruz ki bu klüp niye başarılı olamıyor

Taraftar cebindeki son parayla bilet alıp yağmur çamur demeden maça gider, klüp yöneticis hanımefendi klübün altına tahsis ettiği arabayı beğenmez. Bu personel bunu yapıyorsa demek üst yönetimde nelelr neler oluyor.

Sinan Zengin sen bu kafayla daha çok gidersin, bunu görüp senin o personeli kovman lazım onun istifasını 3 kez geri çevirmen değil.

FC LİVERPOOL
FC LİVERPOOL - 2 yıl Önce

TS TARAFTARI AKILLI OLSUN MAĞLUBİYETLERE HİÇ ÜZÜLMESİN İNANIN SİZDEN BAŞKA ÜZÜLEN YOK HATTA YÖNETİMDEN SEVİNENLER VAR BİZ NE DERDİNDEYİZ BUNLAR MARKA DERDİNDE VAH KOCA TS Yİ HARCADILAR ANTALYASPOR DAN 7 DÜZÜNE GOL YEDİK

zübük
zübük - 2 yıl Önce

Allah başka dert vermesin.

banner426

banner204