Aile perişan, 4 gündür bulunamıyor!

İstanbul'da 26 yaşındaki genç 4 gündür bulunamıyor.

İstanbul 03.04.2019, 09:42
Aile perişan, 4 gündür bulunamıyor!

İstanbul’da 4 gün önce kaybolan 26 yaşındaki genç için seferber olan ailesi, aldıkları duyumlar üzerine Tekirdağ'ın Malkara ilçesine gelip arama çalışması yaptı.

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde ailesiyle birlikte yaşayan 26 yaşındaki Mücahit Kula’dan yaklaşık 4 gündür haber alınamıyor. Ailesi, kaybolan gencin Tekirdağ Malkara’da görüldüğü haberleri üzerine İstanbul’dan Tekirdağ'a hareket etti.

"Günlerdir her yerde onu arıyoruz'' 

Diğer oğullarıyla Malkara ilçesine gelen baba Hamza Kula, kaybolan oğlunun İstanbul’dan otobüse binip Malkara otogarında indiğini öne sürdü. Oğlunu bulma ümidiyle Malkara’ya geldiklerini söyleyen Hamza Kula, “Oğlum Mücahit, kaybolduğundan beri huzurumuz kalmadı. Günlerdir her yerde onu arıyoruz. İstanbul’dan bilet aldıktan sonra otobüse binip Malkara’da inmiş. Emniyete gerekli başvuruyu yaptık, bir an önce ona çalışıyoruz. Bir süredir psikolojik sorunları vardı. Gören vatandaşlarımız bize ya da emniyet birimlerine bildirmelerini rica ediyoruz” diye konuştu.

“Ben Trump’ın damadıyım” demiş

Baba Hamza Kula, oğlunun kaybolmadan 2 ay önce Amerikan Konsolosluğu’na gidip “Ben Donald Trump’ın damadıyım, buraya nasıl geldim?” dediğini söyledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@