Hayal kırıklığının sebebi sizce kim?

Trabzonspor'da ilk yarıdaki kötü gidişatın sebebi sizce kim?

BURAYA TIKLAYIN OYUNUZU KULLANIN

YORUM EKLE
YORUMLAR
selim
selim - 2 yıl Önce

(bütün herkes ,yönetim ,taraftar, teknik heyet ,( tff) CAS olayi geri cekilsin bak nasil hakemler düzelir azda olsa yerel basin) herseyi biliyorlar Trabzon "a real madrid"i getirin 3 ay sonra Trabzonun bu hali olur .neden insanlar tek yumruk olacak yerde bir birililerinlen ugrasiyor .

akın
akın - 2 yıl Önce

benım transferı ben yaptım gıdın Allah aşkına mılletle dalga geçmeyın herşey ortada ayna gibi

Yasar Dursun
Yasar Dursun - 2 yıl Önce

Haciosman! Neden mi? Suanki yönetim Haciosmanin biraktigi sartlardan hareket ediyor. Türkiyede Senol Hocadan baska Hoca yok. Ha Ersun Yanal, ha Hasan Hüseyin Mehmet. Hepsi ayni. Iyi bir yabanci Hoca da bize gelmez.

ismail gedikli
ismail gedikli - 2 yıl Önce

yaz- bozla bu işler olmaz. konu hakimiyeti olan ve inisiyatif alan kısa-orta-uzun vadeli düşünen zig-zag yapmayan kurumsal yapıyı her yönüyle güçlendiren kişiliklerle yürünmesi gerekir

halim
halim - 2 yıl Önce

COK BASIT . YONETIM .
YONETIMIN BECERIKSIZLIGI VE ONGORUSUZ VE YETERSIZ OLMASIDIR.
YAKLASIK BIR YILDIR GOREVDELER . SENIN OYUNCU IZLEME SCAUND UBN OLMAZMI ? GECEN SENE YONETIME GELDIGIN ZAMAN TAKIMIN GEREKLI OLAN BOLGELERE TRANFERI SAGIR VSULTAN BILIYORDU . PEKI BU YONETIM NE YAPTI .TVLEREDE AHKAM KESTILER .
HIC BIR KOKLU DEGISIM YAPILMADI .

davut
davut - 2 yıl Önce

teknik ekip

Duisburg61
Duisburg61 - 2 yıl Önce

Bence Alayi Fason bunlarin.. bana sorarsaniz hepsi suclu

NECO
NECO - 2 yıl Önce

tek suçlu eski yönetimdir bunu görmemek kör olmakla eşdeğerdir. 5 kişi kaldı hala direne direne ne kadar ts yi batırırımın peşindeydiler. bu yönetim ve ersun hoca budurumu haketmemişti. ilk geldiği zaman sadri şener zamanında albayraktan ne kadar borç vardı kulüp kendini çevirebiliyordu transfer yapabiliyordu. bu adamlar icraylamı uğraşsın foutbolcu gidecek onlamı uğraşsın transfler edilecek para bul bunlamı uğraşsın trabzondan kaç kişi maça gidiyor iyi günde kötü günde nerdeee taraftar nerdeee


banner393