Hatay’da kendini yakan adamın eski eşi konuştu

Bahar Yarıcı: "Eski eşim psikolojik sorunlarından dolayı daha önce de bu tür girişimlerde bulunmuştu"

Hatay 09.02.2020, 11:47 09.02.2020, 11:54
Hatay’da kendini yakan adamın eski eşi konuştu

Hatay’da kendini yakan Adem Yarıcı'nın boşandığı eşi Bahar Yarıcı, eski kocasının daha önce de bu tür intihar girişimlerinde bulunduğunu ve psikolojik sorunlarının olduğunu ifade etti.

Şiddetli geçimsizlikten dolayı eşinden boşandığını belirten Bahar Yarıcı, “Eşimle daha önce kavgalarımız olmuştu ve bundan dolayı uzaklaştırma kararı çıkmıştı. Arada gelir çocuklarını görürdü, evliyken de zaten arabanın ve motorun altına atlayarak intihar girişimlerinde bulundu. Son zamanlarda psikolojisi iyice bozulmuştu. Bu tür hareketlerinden dolayı çocuklarımı alarak kaçmak istedim ancak gidemedim” dedi.


Daha önce de kendini yakma girişiminde bulunduğundan dolayı eşini uyardığını belirten Yarıcı, "Bir defa teşebbüs etti ve ben çok kızdım yapmaması gerektiğini söyledim ama baktım ki psikolojik sorunları var ben de ayrılmak zorunda kaldım" diye konuştu.
İki çocuğuyla ortada kalan Bahar Yarıcı, devlet yetkililerinden yardım istediğini belirtti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Vatandaş 2 yıl önce
Adamın boşandığı eşiyle röportaj yapmışsınız iyi güzel bir de adamın kendisiyle de bir röportaj yapın bakalım kim yalan kim doğru söylüyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@