7m

uzungöl yayla otel

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Halk TV canlı yayın izle

Canlı TV 11.04.2022, 07:34

Halk TV canlı yayınını buradan takip edebilirsiniz.

Canlı Yayının çalışmaması durumunda alttaki linklerden deneyiniz;

Halk TV Canlı Yayın Youtube Kanalı için tıklayın

Halk TV canlı yayın

HALK TV CANLI

Halk TV, Türkiye'de yayın yapan bir televizyon kanalıdır. 10 Ocak 2005 tarihinde Deniz Baykal'a yakın iş adamlarının girişimleriyle kurulmuştur. Ayrıca bu kanalla ilişkili bir de radyo istasyonu vardır. Her saat başı haber veren bir kanaldır.

Halk TV canlı yayınını kanalın kendi internet sitesi üzerinden kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

HALK TV HAKKINDA

Halk TV, Türkiye'de yayın yapan bir televizyon kanalıdır. 10 Ocak 2005 tarihinde Deniz Baykal'a yakın iş adamlarının girişimleriyle kurulmuştur. Ayrıca bu kanalla ilişkili bir de radyo istasyonu (Halk Radyo) vardır. Her saat başı haber veren bir kanaldır. 2016 yılında yayın yapan güncel programlarının listesi ise şu şekildedir; Analiz, Ekonomi Gündemi, Ekonomi Politik, Empati, Gündem Özel, Halk Arenası, İyilik Sağlık, Köyün Delisi, Maniki Dünya, Medya Mahallesi, Özgür İrade, Şimdiki Zaman, Siyaset Rüzgarı, Ceviz Kabuğu, Sol Şerit, Zamanın Ruhu.

Digiturk, D-Smart, Vodafone TV, Türksat 3A, Türksat 4A ve internet üzerinden izlenebilmektedir. Bir süre tivibu ve Turkcell TV+ üzerinden de yayınlarını yapmıştır.

Halk TV, 2020 yılının başında iş insanı Cafer Mahiroğlu tarafından satın alındı.

4 Ekim 2020'de HD yayına geçti.

Halk TV canlı yayın izle

Yorumlar (4)
Hamide Akin 2 yıl önce
Gece gündüz halk tv.yi izliyoruz sizde harikasınız kutluyorum iyiki varsiniz
Nesrin 2 yıl önce
Programınızı zevkle izliyorum. Sunay Akın Bey’in kitaplarındaki hikayeleri harika...
Sadri YAMAN 2 yıl önce
Teşekkürler Halk TV ve Serhan Asker,Önce Edip Akbayram ve Kızı Türkü ile onurlandırdınız bizi,sonra yaşadıklarından haberdar olduk,bize geçmiş olsun deme şansı verdiniz.Çok teşekkürler.Emeği geçen herkese teşekkürler.Sağolun.Saygılar.İyi bir yıl dileğiyle Edip Akbayram 'a "Geçmiş olsun" dileklerimle uzun ömürler diliyorum
Ankara/Şehit Ali Köyü 2 yıl önce
Ak parti millet vekilleri, okulları geziyor diyorsunuz. Aradaki fark, onlar okulların sorunlarını dinlemek için gidiyor. Sizler
ise, CHP millet vekilleri Boğaziçi Üniversitesini destekler görünümüyle teröristlerle beraber oluyorlar. İşte, aradaki fark bu. İrfan değirmenci Ankaralı olduğunu söylüyor, Ankara da milliyetçi insanlar olur ama senin ne olduğunu anlayamadık.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@