alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Yıldızhan cinsel suç işledi mi ?

 Ankara'da bir otelde ''nitelikli cinsel saldırıya teşebbüs'' ve ''kasten yaralama'' suçlarını işlediği iddiasıyla yargılanan türkücü İzzet Yıldızhan'ın beraatına karar verildi.Ankara 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde, daha önce alınan karar üzerine kapalı gerçe

Gündem 10.05.2012, 23:19
Yıldızhan cinsel suç işledi mi ?

 

Ankara'da bir otelde ''nitelikli cinsel saldırıya teşebbüs'' ve ''kasten yaralama'' suçlarını işlediği iddiasıyla yargılanan türkücü İzzet Yıldızhan'ın beraatına karar verildi.

Ankara 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde, daha önce alınan karar üzerine kapalı gerçekleşen duruşmaya sanık İzzet Yıldızhan ile avukatı Erol Aras katıldı. Duruşmada, Yıldızhan'ın beraatına karar verildi.

Avukat Aras, ''nitelikli cinsel saldırıya teşebbüs'' suçlamasından verilen beraat kararına, mahkeme başkanının muhalif kaldığını, ''basit tıbbi müdahaleyle giderilebilecek nitelikte kasten yaralama'' suçundan verilen beraat kararının ise oy birliğiyle alındığını açıkladı.

Duruşmanın salonundan çıktıktan sonra avukatına sarılan Yıldızhan, gazetecilere, ''Bu karar, şu anda benim elimdeki onur belgem'' dedi.

 

Avukat Aras ise kararı ''Adalet yerini buldu'' ifadesiyle değerlendirdi.

İddianamede Yıldızhan'ın, TCK'nın 102/2 ve 35/2. maddelerinde düzenlenen ''nitelikli cinsel saldırıya teşebbüs'' ve 86/2. maddesinde düzenlenen ''basit tıbbi müdahaleyle giderilebilecek nitelikte kasten yaralama'' suçlamalarıyla, 2 yıl 1 aydan, 10 yıla kadar hapis cezası isteniyordu.


Yorumlar (2)
saintfiker 10 yıl önce
şikeci başı çok üzülmüştür çünki posterlerini biriktirdiği türkücü metrise gidemiyecektir.koğuşunda özel yer ayırttığı türkücü ise of fof demektedir.
ADIL 10 yıl önce
Adalet böyle işliyor.Bu ülkede adalet kimlere çalışıyor belli.Ben inanmıyorum suçsuz olduğunuza ,kim inanırsa inansın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@