banner556

Türkiye'de koronavirüs raporu - İşte günün tablosu

Sağlık Bakanlığı bugünün rakamlarını duyurdu

Gündem 31.03.2020, 19:48 31.03.2020, 20:01
Türkiye'de koronavirüs raporu - İşte günün tablosu

Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklanmaya devam ediyor.

Açıklanan verilere göre bugün 15 bin 422 test gerçekleştirilirken 2 bin 704 yeni vaka tespit edildi ve 46 kişi daha yaşamını yitirdi.

Bugünün verileriyle birlikte toplam vaka sayısı 13 bin 531'e , hayatını kaybedenlerin sayısı ise 214'e yükseldi. Bugün itibariyle yoğun bakımda tedavi gören hasta sayısı 847 iken entübe hasta sayısı ise 622 olarak açıklandı.İyileşen hasta sayısı ise 243 oldu.

Yorumlar (3)
rumuzyok 10 ay önce
Deprem olur medya kamerasini enkazin altina sokar haber yapardi , savas cikar medya kamerasini cepheye goturur haber yapardi kisaca memlekette haber degeri olan ne varsa medya onu halka ulastirirdi su an bu medya nerede? Su an hastanelerde durum nedir ? sartlar nedir ? olenler nereye ve nasil gomuluyor ? Hastalara ne tur tedaviler uygulaniyor? devletin Bunlari benden gizli tutma cabasi beni busbutun karamsarliga itiyor.
Vatandaş 10 ay önce
Sokağa çıkma yasağı artık getirilsin hergün sayı katlanıyor bunun önünü alamazsak daha çok canlar yanacak
Murat 61 10 ay önce
İnsanlar steres yaparak vücutta hücre yenileyemiyor vücut direnci düşüyor...durum böyleyken insanlar hem maddi hem manevi çöküş içinde vatandaşın zararına devlet ortak değil aksine sözde dolar rezervemiz vardı multecilere akıtılan 40 milyar dolarimiz vardı ama kendi vatandaşına hiç... bence kampanya başlatılacağına hükümete sırtını yaslayıp ihale alanlar yastığının içini dolar dolduranlar kısa zamanda Multi zengin olanlardan toplasanız daha akıl edersiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@