Türkiye'de günün koronavirüs raporu 30.07.2021

Koronavirüs vakalarında yükseliş devam ediyor.

Gündem 30.07.2021, 20:24 30.07.2021, 20:29
Türkiye'de günün koronavirüs raporu 30.07.2021

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son 24 saatin koronavirüs raporunu yayınladı.

Rapora göre 256 bin 460 test yapılırken 22 bin 83 yeni vaka tespit edildi ve 69 kişi yaşamını yitirdi.

Bakan Koca ayrıca şu ifadeleri kullandı;

"Vaka sayılarının artış hızını henüz kontrol altına tutabilmiş değiliz. Bunun yolu tedbir ve aşıdır. Vakit kaybetmeden, gece gündüz demeden, haftasonu demeden aşınızı olun, tedbirlere uyun."

vakalarTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
Düşün61 2 ay önce
Başarısızlığın bedelini millet olarak her konuda çekiyoruz ekonomi de ülke araplar tartından işgal edilirken de salgında da ormanlarımız yanarken de siz nerde başarlı oldunuz bu konuda olacaksınız işiniz gücünüz iban numarası istemek
Turgay 2 ay önce
Günahlarını almayın ihalelerden paylarını almak , 5 müteahhite ülkeyi soydurmak konusunda çok başarılılar.
Borabay 2 ay önce
Tutamayacağınızı, hiç bir işi yapamayacağınızı 19 yıldır söylüyoruz, ancak 19 yıldır hala belki yapabilirsiniz diye bekleyen bir kitle var ülkemde. 19 yıl,19 yıldır bekliyorlar.
Garip38 2 ay önce
Misafir hangi yoktan? Cumhuriyet diyorsun 780bin metre karelik bende sana diyorum ki Osmanlı imparatorluğu hemde o dönem yaklaşık 3milyon metre karelik?nasıl düştü 780bine?kim neyi nasıl sattı?en büyük düşmanımız islam diyen kim? Camileri kapatıp?
Misafir 2 ay önce
38 garip bu cumhuriyeti yokdan var edene mi 80 yılın hesabınımı sorcek sin 80 senede olanı 19 senede sattılar.
Kenan 2 ay önce
Bu ülkeye hastane yapmayın gerek yok diyen. Sosyal mesafe ve tedbir kanun nizam tanımayan. Herşeyi başkasından bekleyen. Bu güzel ülkenin sırtında hançer gibi duran. Ve hainlik için fırsat kollayanlardan umut bekleyen senin gibi zihniyette var
Garip38 2 ay önce
Sen önce putseverlerden 80 yılın hesabını sor ki son 19 yılın hesabını sorabilme hakkın olsun
Murat 2 ay önce
Niye tutamadık herşey ortada kabak gbi.
Ali Papa 2 ay önce
Aşı olmayanlara ,kısıtlamalar getirirseniz,sağlığımızı emanet ettiğimiz sağlık çalışanlarının aşı olmayanlarının hastanelerde çalışmasını engellerseniz,gevşetilen maske ,mesafe kontrol ve denetlemeleri tekrar sıkılaştırırsanız,gezilere ve denetimlere giden bakanlarınızın maske takmalarını sağlarsanız ,halkla teselli babında sarmasip ,sarılıp öpüşmemelerini söylerseniz ,ana muhalefet liderinede aynı tedbirleri alıp, çıplak elle, gittiği yerlerde onlarca kişiyle el sıkışmamasını hatırlatırsanız,birde salgın bitesi kadar mitingleri ve miting havasındaki toplantıları yasaklarsanız,milletede tedbir alın demeye yüzünüz olur.
ne denir 2 ay önce
suçlusunuz...
frz 2 ay önce
eylül ayında başla haziran ayına kadar akşam 8-9 dan sonra yasak hafta sonlarıda ver yasak bu milletin aklı başına belki o zaman gelir
doğan yıldız 2 ay önce
hep virüsün yüzünden.
Turgay 2 ay önce
Hani çin aşısı Uğur hocanın aşısından daha etkili idi, Biontech aşısının yan etkileri vardı ne oldu da bu dediklerinizi yalayıp yuttunuz( en iyi yaptığınız şey) şimdi biontech'ten başka aşı vurdurmuyorsunuz. Sırf bu hareketiniz bile görevden alınmanız için yeter de artar bile.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@