TSK'dan tüyleri diken diken eden klip

Türk komandolarından tüyleri diken diken eden 30 Ağustos klibi

Gündem 30.08.2020, 11:07 30.08.2020, 11:11

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98. yıl dönümü nedeniyle Türk komandoları marşları rap müzik tarzında yorumladı. Tüyleri diken diken eden o klip TSK'nın Twitter sayfasından paylaşıldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98. yıl dönümü dolayısıyla Twitter adresinden bir komandoların rap müzik tarzında marşları söylediği bir klip paylaştı.

TÜYLERİ DİKEN DİKEN EDEN VİDEO

2 dakika boyunca marşların yer aldığı video Türk Silahlı Kuvvetlerini'nin Twitter sayfasından şunlar yazılarak paylaşıldı "Ne Mutlu Türküm Diyene! Ezan dinmez. Bayrak inmez. Şehitler ölmez. Vatan bölünmez..." "Vatanıma göz dikip kılıç çekilmedikçe, Kılıç çekmeyen Türk askeriyiz. Bırakın kışlayı cephede bile, Küfre düşmemiş Türk askeriyiz. "Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Muhammet 1 yıl önce
Süper olmuç tek kelimeyle
Davut 1 yıl önce
Binlerce yıllık ordunun geldiği durum üzücü
Doktor ta 1 yıl önce
Türk askeri rap mi yapar? Ayrıca yunan olduğumu ispatla bakalım. Ahlak eksikliği en büyük problemim,z
Doktor TS 1 yıl önce
Senin gibi yunan uşaklarının hoşuna gitmez tabi..
Tursun 1 yıl önce
Gazla yürüywn bşr ordu olmaz aselsanın takviyeleriyle modern orduya kavuşuyoruz ama artık savaşlar biyolojik olacağı için farklı stratejiler geliltirilmeli ayaklarına taş değmesin ordudan nefret ettirme çabalarına rağmrn dimdik ayakta
Hakan 1 yıl önce
50 iq icin muthis. bu zeka seviyesinin meyvelerini 10yila kalmaz toplayacagiz.
Metin 1 yıl önce
Ne mutlu Tüfküm diyene.Böyle Mehmetcigi olan Türkiyenin sirti yere gelmez.Çok inançli Türk askeri.Iyiki varsiniz Evlatlarimiz.Herzaman sizinleyiz.Gururumuz Namusumuz Serefimiz Türk askeri.Izlerken kendimi tutamadim..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@