TRT spikeri canlı yayında bayıldı

TRT Haber spikeri Nilgün Balkaç, 4 saat kesintisiz yayında baygınlık geçirdi

Gündem 30.08.2020, 18:26

TRT Haber'in 30 Ağustos Zafer Bayramı özel yayınları sahada devam ederken, spiker Nilgün Balkaç yüksek sıcaklık nedeniyle yayın sırasında baygınlık geçirdi.

Spikerler ve muhabirler uzun süren canlı yayınlarla izleyenlerin karşısında yer alırken bazen talihsiz anlar da yaşayabiliyorlar. TRT Haber spikeri Nilgün Balkaç'ın başına da böyle bir durum geldi ve canlı yayında baygınlık geçirdi.

Büyük Zafer'in üzerinden tam 98 yıl geçti. Bir millet küllerinden yeniden doğdu. 30 Ağustos 1922, Milli Mücadele'nin zaferini simgeleyen gün olarak tarihe geçti. Tüm yurtta coşkuyla kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı için TRT Haber de saatler süren bir özel yayın yaptı.

"SICAK BİR HAVA VAR" DEDİKTEN SONRA BAYILDI

Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü kutlamaları, canlı bağlantılar ve özel konuklarla Büyük Taaruz'un Başkomutan Mustafa Kemal tarafından başlatıldığı ve idare edildiği Kocatepe'den 5 saatin üzerinde kesintisiz yayına imza attı. Engebeli arazide, yüksek sıcaklık ve zorlu şartlar nedeniyle TRT Haber Spikeri deneyimli haberci Nilgün Balkaç baygınlık geçirdi. "Zorlu şartlar altında yayın yapıyoruz. Burada sıcak bir hava var" derken baygınlık geçiren Balkaç, kendine geldikten sonra yayını sürdürmeye devam etti. Balkaç'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yorumlar (3)
AHMET TS 5 ay önce
SU İSTEMESİNE, YARDIM EDİN İŞARETİNE RAĞMEN,
SIĞIR GİBİ BAKAN, MAL GİBİ ORADA DURAN ÖKÜZLERE NE DEMELİ..
KADIN GÖZ GÖRE GÖRE YERE VURDU..
K.Atamer 5 ay önce
Kadıncağız orda ısrarla su isterken,kimsenin bu yardıma konuşmaması çok manidar.Üstelik çok yakın olmalarına rağmen.Geçmiş olsun spiker kardeşimize
ünal 5 ay önce
yazık lan kadın o kadar su istedi yardım istedi. spiker hariç hepsi taşeron çalışan galiba oralı olmadıklarına göre !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@