Trabzonspor yönetiminden Zorluoğlu'na tebrik ziyareti

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve kulüp yöneticileri, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na tebrik ziyaretinde bulundu.

Trabzonspor yönetiminden Zorluoğlu'na tebrik ziyareti

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kendisine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve kulüp yöneticilerini makamında kabul etti.

Tarihi belediye binasında gerçekleşen kabulde, yeni görevi dolayısıyla tebriklerini bildirerek, başarı dileklerini de sunduğu Başkan Zorluoğlu’na 61 numaralı ve isminin yazılı olduğu forma ile gümüş kabartma kulüp logosu takdim eden başkan Ağaoğlu, koyu Trabzonspor taraftarı olduğunu bildikleri Zorluoğlu’nun desteğini her zaman yanlarında hissettiklerini söyledi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da gerek şahsının gerekse büyükşehir belediyesinin şehrin en önemli marka değeri Trabzonspor’a her zaman tam destek vereceğini kaydederek, Başkan Ahmet Ağaoğlu ile birlikte ziyaretine gelen Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp, Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu ile yönetim kurulu üyeleri Emin Kahraman, Zafer Göktaş ve Lokman Sadıklar’a teşekkürlerini bildirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 11 ay Önce

Zorluoğlunu ziyaret eden ts yönetimi neden trabzonlu trabzon liseli trabzonspor yöneticiliği yapmış Ekrem imamoğluğunu tebrik etmedi korkusu mu var birilerinden ben bu ana kadar yönetimi çok başarılı bulmuştum ama bu hiç hoş olmadı yazık size

61 yine 61
61 yine 61 - 11 ay Önce

Tebrikler. İnşAllah aynı ziyareti Ekrem İmamoğlu'na da yaparlar. Bize o uygun düşer.

King
King - 11 ay Önce

Aynı inceliği haftaya İstanbul'da gormek isteriz...

İkinci Cilt
İkinci Cilt - 11 ay Önce

Aman tepki çekeriz, aman bu dar zamanımızda para kaynaklarımız kurur endişesiyle eski yöneticimiz, divan kurulu üyemiz Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etmezseniz kulübümüzün saygınlığı, ruhu, konumu büyük zarar görür. Bu tür suskunluklar kulübün temeli olan insan kaynaklarını kurutur, paralarının, var olmanın bir anlamı kalmaz.

Erol
Erol - 11 ay Önce

Ahmet Ağaoğlu o ziyareti Meral Aksenere yapsaydın ya!

Semih Atik
Semih Atik - 11 ay Önce

Bu FB liyi %64 ile seçen Trabzon a da bu herife plaket veren Trabzonspor başkanına da yuh

SIRADAKİ HABER

banner513