Trabzonlu Tayyip'in kurtarılma anı kamerada!

Kartal'daki enkaz faciasından yeni görüntüler ortaya çıktı

Gündem 12.02.2019, 15:41 12.02.2019, 16:30

İstanbul Kartal’da çöken binanın enkazında 9 sonra kurtarılan Mahmut Tayyip Alemdar’ın kurtarılma görüntüleri ortaya çıktı. 

Kartal’da çöken 8 katlı Yeşilyurt apartmanından 9 saat sonra yaralı halde kurtarılan Mahmut Tayyip Alemdar’ın kurtarılma anlarına ait görüntüler ortaya çıktı. Enkaz altında cep telefonu kamerası ile kaydedilen görüntülerde arama kurtarma ekipleri Mahmut’un sesini alabilmek için etraftakileri susturduğu ve Mahmut’a seslenerek ulaşmaya çalıştığı görüldü. AFAD ekibi küçük Mahmut’a,“bir daha vur amcam” diyerek Mahmut’un enkaz parçalarına vurmasıyla irtibata geçmeye çalıştı. Kurtarma esnasında küçük çocuğun moralini yüksek tutmaya çalışan arama kurtarma ekipleri;“Bizi ziyarete geleceksin tamam mı ? bu videoyu sana atacağız, güleceğiz buna hep beraber” dediği görüldü. 

Daha sonra Mahmut Tayyip’i Cumhurbaşkanı Erdoğan, tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti ve küçük çocuğa taraftarı olduğu Trabzonspor forması ve futbol topu hediye etti. Erdoğan: “Sen forma istemişsin al sana Trabzonspor forması” diyerek formayı küçük çocuğa hediye etti. 

Yorumlar (5)
Temel Keskin 2 yıl önce
TS ne ya diyor,TRABZONSPOR ulan !!!
ÇAĞRIBEKAR 2 yıl önce
Bize her yer TRABZON.
Erkan 2 yıl önce
Baskan burada sen rizelisin neden trabzonsporu tutuyosun diyo. Kendi gidip feneri tutunca bisey yok tabi
sefa tekin 2 yıl önce
aslan parçası. Allah ömrünü bahtını açık etsin.
rıza61 2 yıl önce
senin ballarını yerim ben adamsın adamın dibisin başın sağolsun koçum...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@