Trabzon'dan Amman'a direkt uçuş başlıyor

Pegasus Trabzon'dan Amman'a uçuş seferleri düzenleyeceğini duyurdu

Gündem 26.03.2019, 10:07
Trabzon'dan Amman'a direkt uçuş başlıyor

Pegasus Hava Yolları, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Riyad ve Manchester’a, Trabzon’dan ise Amman’a direkt uçuşlarını başlatıyor.

Ankara, Antalya ve İzmir’den uçtuğu Ürdün'ün başkenti Amman’a 28 Mayıs 2019 tarihi itibariyle Trabzon’dan da direkt seferler başlatacak olan Pegasus, Sabiha Gökçen’den Riyad’a 29 Mayıs ve yine Sabiha Gökçen’den Manchester’a 1 Temmuz 2019 itibariyle uçmaya başlayacak. Yeni Trabzon-Amman hattının biletleri 119,99 dolardan, Sabiha Gökçen-Riyad hattının biletleri 109,99 dolardan, Sabiha Gökçen-Manchester hattının biletleri ise 69,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Pegasus’un Trabzon-Amman uçuşları, Trabzon Havalimanı’ndan Amman Kraliçe Aliye Uluslararası Havalimanı’na salı, perşembe ve pazar günleri saat 22.30’da; Amman Kraliçe Aliye Uluslararası Havalimanı’ndan Trabzon Havalimanı’na ise pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 01.45’te düzenlenecek.

Sabiha Gökçen-Riyad uçuşları, Sabiha Gökçen’den Riyad Kral Halid Uluslararası Havalimanı’na haftanın her günü saat 00.05’te; Riyad Kral Halid Uluslararası Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e yine haftanın her günü saat 05.25’te düzenlenecek. Sabiha Gökçen-Manchester uçuşları ise Sabiha Gökçen’den Manchester Havalimanı’na pazartesi, salı, çarşamba, cumartesi ve pazar günleri saat 09.30’da; Manchester Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e de yine aynı günler saat 12.40’ta düzenlenecek.

Yorumlar (5)
Ismail 2 yıl önce
Cok da seyime lazim ic hatlarda neden yapmiyor ornek antalyaya neden istanbul uzeei yada ankara da durarak gidiyor neden amsterdam trabzon drek yok haftada olsa birgun bari
ayhan 2 yıl önce
Zaten bu haber Turizm için. Yani Trabzon yabancı turistlerin %90 ı ortadoğu ülkeleri. Dolayısıyla buralara ne kadar çok uçak seferi. O kadar çok turist demek. Ne kadar çok turst. O kadar para demek.
ali uzun 2 yıl önce
ankaraya gelsin direkt bize ne ammandan thy eline kaldı trabzon resmen ülkenin an pahalı iç hat biletleri trabzona nedense
Hasan Avcı 2 yıl önce
Karadeniz insanının en çok bulunduğu ve yerleşik olduğu yerlerden biri de KKTC'dir. Fakat ne hikmetse ne Trabzon'dan ne de Ordu'dan direk uçuş var!!!!!!
zeki 2 yıl önce
pegasus önce iptal ettiği trabzon ankara seferlerini başlatsın, istanbul aktarmalı ankara uçuşu mu olur bu devirde

Gelişmelerden Haberdar Olun

@