banner491

THY'den duygulandıran Eren Bülbül Paylaşımı

THY’den duygulandıran Eren Bülbül videosu.

Şehit Eren Bülbül anısına ‘Maçka’ ismini verdiği Boeing 787-9 tipi uçakla ilk seferini Trabzon’a gerçekleştiren Türk Hava Yolları (THY), sosyal medya hesaplarından Eren için duygulandıran bir video paylaştı. 

Geçtiğimiz günlerde Boeing’e verdiği 787-9 Dreamliner tipi uçak siparişinden ilkini filosuna katan Türk Hava Yolları, yeni uçağına 2017 yılında Trabzon’da güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Eren Bülbül’ün memleketi ‘Maçka’ ismi verilmişti. İlk seferini bu sabah saatlerinde İstanbul Havalimanı’ndan Trabzon’a gerçekleştiren Türk Hava Yolları, özel uçuşun akabinde 300 yolcusuyla birlikte Eren’in Maçka’daki kabrini ziyaret etmişti. Ziyaret sonrası THY, sosyal medya hesaplarından anlamlı bir video paylaştı. Trabzon’a gerçekleştirilen özel uçuş ve akabindeki kabir ziyaretine ilişkin görüntülerin yer aldığı görüntü izleyenleri duygulandırdı. THY tarafından “Biz Eren’leri hiç unutmadık ve unutmayacağız. İyi ki varsın Eren” notuyla paylaşılan video kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 22:37

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ayhan selim
ayhan selim - 5 ay Önce

Pontus iması yapan aşağılıklara da izletmek gerek bu görüntüleri.

Vatandaş
Vatandaş @ayhan selim - 5 ay Önce

İmamoğlu ama izletin

61@61
61@61 @ayhan selim - 5 ay Önce

Kimin potnus dediğini de açık açık yazda herkes bilsin kim olduklarını algı olmasın

Hasan
Hasan - 5 ay Önce

Bırakın kadıncağızı, her şovunuza alet etmeyin. Çağırsan da gelmes olmaz, verilen ev kendisinden alınır diye korkar. Her şeye çağırmayın azıcık Müslüman olun

TS61
TS61 - 5 ay Önce

Az rahat durun daaa Trabzon bölücüleri!!!

banner441

banner472