banner518

TFF'de FETÖ operasyonu

Türkiye Futbol Federasyonu'nda ikinci dalga FETÖ'cü temizliği yolda...

Gündem 28.04.2017, 07:58
TFF'de FETÖ operasyonu
FETÖ ile ilişkisi tespit edilen onlarca isim daha Türkiye Futbol Federasyonu'ndan ihraç edilecek. TFF'nin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilişkisi bulunanlarla ilgili ikinci bir operasyon yapmak için düğmeye bastığı dile getirildi.

KURULLARDA TEMİZLİK
Geçtiğimiz aylarda 'FETÖ Temizliği' yaparak onlarca çalışan ile yollarını ayıran Türkiye Futbol Federasyonu'nun bu kez daha kapsamlı bir temizliğe gideceği öğrenildi. O dönemde aynı FETÖ operasyonu TFF'ye bağlı kurullarda da gerçekleştirilmişti. Tahkim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Merkez Hakem Kurulu'nda onlarca üyenin FETÖ'cü oldukları gerekçesiyle görevlerine son verilmişti.

GEZER İSTİFA ETMİŞTİ
Türkiye Futbol Federasyonu, özellikle Bünyamin Gezer döneminde Merkez Hakem Kurulu'na çok sayıda hakem, temsilci ve gözlemci ataması yapılması nedeniyle bu dönemi inceleme altına almayı kararlaştırdı ve temizlik için dün itibarıyla düğmeye bastı. Bilindiği gibi dönemin MHK Başkanı Bünyamin Gezer, FETÖ soruşturması kapsamında istifa etmeşti. TFF, dün başlattığı ikinci dalga operasyonla FETÖ ile ilişkisi olan tüm çalışanların görevine son verecek..

Fotomaç

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
adnan 3 yıl önce
tff kokten temizlenmeli boyle birkurum olmamali yeni isim ve serefli ve namuslu insanlar ama boyle insan lari turkiyede bulmak cok zor gelecek olanlarda yalaka veya taraflu tiplerdir
misafir 3 yıl önce
tüp kafalıda fetecü onuda atın ordan:)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@