alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Süleyman Soylu'dan Kayseri açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kayseri'de yaşanan patlamayla ilgili açıklamalarda bulundu. Soylu yaralı sayısını açıklarken sert mesajlar da verdi

Gündem 17.12.2016, 13:22 17.12.2016, 13:57
Süleyman Soylu'dan Kayseri açıklaması

İçişleri Bakanı Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu Kayseri’de patlama sonrası açıklama yaptı. "Hastanelerimizde 55 yaralımız var. 55 yaralımızın 12'si yoğun bakımda 6'sının durumu ağır" diyen Bakan Soylu, terörle mücadelenin kararlılıkla süreceği vurgusunda bulunarak şunları söyledi:
 
MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ
"Ülkemizin birliğine, Türkiye'nin hedeflerine kasıttır. Türkiye'nin terörle mücadelesinde geri adım atmasının hesabı yapılıyorsa, bu bekleniyorsa bilinmeli ki bu terör saldırıları bizim terörle mücadelemizdeki kararlılığımızı çok daha zirveye taşımaktadır. Güvenlik kuvvetlerimizle, hükümetimizle, devletimiz ve milletimizle bu kararlılığı aynı anlayışla sürdüreceğiz.
 
15 TEMMUZ'U BAŞARAMAYANLAR ALÇAKÇA SALDIRIYORLAR

Şu çok net ve açıktır, 15 Temmuz'dan sonra, 15 Temmuz'u başaramayanlar el birliğiyle Türkiye'yi istila edemeyenler bugün Türkiye'yi terörle yıldırmaya ve insanımızı umutsuzluğa sevk etmeye çalışıyor.
 
TÜRKİYE'DE TERÖR BİTECEKTİR
Şunu ifade etmek istiyorum, Türkiye'de terör bitecektir ve biz bunda kararlıyız. Bu eylem türü dünyanın en alçak eylem türüdür. Bombayla kimi zaman savunmasız, kimi zaman güvenlik kuvvetlerimiz başka bir hal içindeyken hedef alınmaları en alçak eylem türüdür. Misliyle karşılık verildiğinden emin olabilirsiniz. Bu mücadeleyi yapan kahramanlarımıza güvenmeye ve sağ duyuya davet ediyorum"
 
 


Yorumlar (4)
T.c 61 5 yıl önce
Bos konusup hic birsey yapmiyorlar turkiye malesef korunmasiz
mmmm 5 yıl önce
boş konuşmuyorlar...sanki karşı tarafı kışkırtıyorlar gibi geliyor bana....
Maccali 5 yıl önce
Avrupaya kafa tut amerikaya kafa tut orta doğuya kafa tut fetoya kafa tut sonra ölenlerin arkasindan Allah rahmet eylesin de hep ayni laflar acimizi unutmuyacaz sesiniz ancak meydanlarda yüksek cikiyor. Akp chp mhp olsun kim olursa olsun tek çare hukumet değişmeli halki kenetleyici akp inandirici konusmalari bırakın
osman yavuzyilmaz 5 yıl önce
birlik beraberlik var, kinamalarda tamam ama terörü önlemek icin hicbir önlem yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@