Süleyman Soylu'dan istifa sonrası ilk açıklama

Süleyman Soylu'dan açıklama geldi.

Gündem 13.04.2020, 12:17 13.04.2020, 12:24
Süleyman Soylu'dan istifa sonrası ilk açıklama

Haber61 - Haber Servisi - Dün gece istifa ettiğini açıklayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifası Cumhurbaşkanı Erdoğan Tarafından kabul edilmemişti.

Süleyman Soylu'dan istifa sonrası ilk açıklama geldi:

"Sokağa çıkma yasağı ile ilgili sorumluluğumuzun gereği aldığım karar üzerine Milletimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın tutumu, beni mahcup etmiştir. Devlet ve milletin emanetinde atılan adımlarda eksikliğimizin bu iki irade tarafından insani bir durum olarak kabul edilip onarma hakkı verilmesi, sorumluluğumuzu arttırmıştır. Allah mahcup etmesin. Milletimizin hizmetinde yola devam inşallah…"

Yorumlar (4)
61Lİ 7 ay önce
DEVLET TİYATROLARI İÇ İŞLERİ BAKANLIĞINA MI BAĞLANDI ?
Mustafa Çelik 7 ay önce
Tarihimizin efsane İçişleri bakanı ,PKK,fetö ve tüm teröristlerin korkulu rüyası kahraman Süleyman Soylu hiç bir yere gidemezsin.Anca beraber kanca beraber güzel insan
adnan 7 ay önce
soylu ulkesi ne ve halkina kendini adamis devlet adamidir boyle insanlar hangi partili olursa olsun harcanamaz bu vatana ihanettir halkin gorevide gercek devlet ve millit adamlarini korumaktir kim olursa olsun once vatan
Ali Papa 7 ay önce
Şu anda, tüm dünyada, en öncelikli konu malum salgın. Yetkili kişilerin başarılı veya başarısızlık ölçüsü, bu konudaki uygulamalarıyla ölçülüyor Diğer konularda yüzdeyüz başarılı olsalar dahi, malum salgın tedbirlerinde bu ölçüde başarısız olan yetkililerin, diğer konulardaki başarıları maalesef gözardı ediliyor. İnsanlar, canları bilinçsizce hatalarla tehlikeye düşürülünce, fanatik taraftarlar haricinde o hataları yapanlar ve onlara bu hataları yaptıranlar hakkında olumlu düşünemiyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@