banner556

>

Sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntü! 200 lira ile sigaralarını yaktılar

200 TL ile sigaralarını yaktılar ortalık ayağa kalktı.

Gündem 09.01.2021, 22:24
Sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntü! 200 lira ile sigaralarını yaktılar

Sosyal medya hesapları üzerinden yemek yerken canlı yayın yapan 2 genç kadınla yanlarındaki kişinin, ateşe verdikleri 200 TL'lik banknotla sigaralarını yaktıkları anlar, büyük tepki topladı. Çok sayıda kullanıcı, bu kişilerin yakalanıp cezalandırılmasını istedi.

Sosyal medyada dolaşıma giren bir video görenleri şaşkına çevirdi. TikTok'tan canlı yayın yapan 3 genç kadın, takipçileriyle tartışmaya başladı. Bu sırada kendilerine yazılanlara cevaplar veren kadınlardan biri, cüzdanındaki parayı gösterip, "Senin harcadığın parayla biz sigaramızı yakıyoruz" dedi. Ardından 200 liralık banknotu yanındaki arkadaşına verdi. Arkadaşı da parayı ateşe verdi. Yanan parayı elden ele dolaştıran 3 kişi, sigaralarını yaktı.

GÖRÜNTÜLER, TEPKİ TOPLADI

Sosyal medya kullanıcıları, Türk lirasının aşağıladıkları iddiasıyla bu kişilere yoğun tepki gösterdi. Bir kullanıcı, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabını da etiketleyerek, "Hem paramıza hem devletimize yapılmış apaçık bir saygısızlık" dedi. Kullanıcılar, bu kişilerin yakalanıp, cezalandırılmasını istedi.

PROFİLİNDEKİ "TEVAZU" YAZISI DİKKAT ÇEKTİ

Sosyal medya üzerinden canlı yayın yapan kişinin profilindeki, "alçakgönüllülük" anlamına gelen "tevazu güçtür" yazısı ise dikkat çekti.

Yorumlar (19)
nihat 3 hafta önce
Burada asil maksat büyük önder Atatürk e yapilan hakaret.
Ercan 3 hafta önce
Bunu da Atatürk’e bağladın ya !! Pes yani. Terbiyesiz, kendini beğenmiş, Allahtan korkmayan , cibilliyetsiz kişiliksizlerin yaptığı iş. Bu kadar basit. Tipleri senin ima ettiğin (!!!) Atatürk düşmanı tipi var mı bunlarda ??
Krkehrbödpqıhr 3 hafta önce
Para onun değilmi ister yakar ister dilenciye verir niye takılıyorsunuz boşverin
BenDeniz 2 hafta önce
Parayı yakamaz para onun değil. Zavallı küçük beyinli! Para Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Parası üzerinde bağımsızlığımızı ilan eden ülkemizin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün resmî var.
Qamalist 3 hafta önce
Bak sen şu hainlere hemde "ata'mi" ya aktilar nasıl kıydınız vicdansızlar?
.. 3 hafta önce
Para hakkı olmayan insanların elinde olursa böyle olur. Oysa o paraya muhtaç olan çok insan var yazıklarolsun toplumda bunu rahatça yapabilen kişilere ceza yoksa Rabbim kuraklıkta verir her bela da
Murat 2 hafta önce
Bu zavallılar aklı sıra kafatasları içerisinde beyin var diye düşünüyor oysaki1.bulundugun vatanın ulu onderine para birimine hakaret 2.bu paraya belkide bir ay geçinen yada ihtiyacı olan vardır 3.sizleri yetiştiren ana babaya yazıklar olsun çünkü ağaç yaş iken eğilir atasözü sizin gibiler için
Davut 2 hafta önce
Ne olacak babası devletten ihale almıştır. Oh mis
Bilenbiri 2 hafta önce
Senin bu sitede her yorumun provokatörlükten başka bişey değil...!
Hüseyin 3 hafta önce
Atamiz evet dogru ve ezan okunan devletimiz..ben hollandadayim burada kimse para yakmaz kimsenin parasi yok parasi olanda yakmaz..vatanimizda cok zenginler yasiyor yetmiyor akrabalarini mahkemeye verenler oluyor mal mülk hirs para artik vatanimizda ok yaydan cikmis kardes kardesi tanimiyor ölüye saygi kalmamis hep bana devri yasiyor ülkemiz böyle para mal mülk cilginligini ilk defa türkiyede duyuyorgörüyorum haki olmayan mal icin adam öz amcasini mahkemeye veriyor böyle birsey dünyada görülmemis..Allah korkusu kalmamis
Trabzonlu 3 hafta önce
Paranın nasıl kazanıldığını baktığınızda garip gurabanın parası olduğunu anlayacaksınız. Düzen bu..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@