7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Ses Kayıtları ile ilgili flaş gelişme

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, ses kaydıyla ilgili haberler konusunda yayın yasağı getirdi.RTÜK Yasası'nın 7'inci maddesi gereği güvenlik toplantısının illegal dinlenmesine ilişkin haberler konusunda yayın yasağı getirildi. 

Gündem 27.03.2014, 18:42
Ses Kayıtları ile ilgili flaş gelişme

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, ses kaydıyla ilgili haberler konusunda yayın yasağı getirdi.

RTÜK Yasası'nın 7'inci maddesi gereği güvenlik toplantısının illegal dinlenmesine ilişkin haberler konusunda yayın yasağı getirildi.

 


Yorumlar (2)
isa sayar 8 yıl önce
Devletin zirvesindeki isimler illegal bir şekilde dinlenecek ve birileri bunu tüm dünyaya servis edecek. Bu kabul edilemez bir şeydir. Bu illegal dinlemeler insanları sayın başbakanımıza daha sıkı şekilde bağlıyor. Göreceksiniz bu seçimlerde %50'yi rahat geçecek AKP. İnsanlar artık gerçeklerin ve ülke üzerinde oynanan oyunların farkında. Kimse bu komploları yemiyor.
Cengiz Bayraktar 8 yıl önce
Nasıl insanlarsınız anlamış değilim..Ülke elden gidiyor siz hala nerelerdesiniz..Ne içiyosunuz siz allah aşkına..Herşey aleni ortadayken nasıl bu kadar kör olabiliyor kafanızı yorup bazı şeyleri anlamaya çalışmıyosunuz...Ama tabi sizler için iki şey var...din ve baş örtüsü..bunlarla o küçük beyinlerinizi bağlamış kendine sizler gibi olanlarla birlikte ülkeyi uçuruma sürüklemekteler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@