alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Şener Erdoğan ile görüşecek

Sadri Şener'in, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmek için başvuruda bulunduğu öğrenildi.Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in, önümüzdeki hafta sonu Trabzon ve Rize'de bir dizi açılış ve etkinliğe katılacak olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmek

Gündem 06.05.2012, 13:53
Şener Erdoğan ile görüşecek

Sadri Şener'in, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmek için başvuruda bulunduğu öğrenildi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in, önümüzdeki hafta sonu Trabzon ve Rize'de bir dizi açılış ve etkinliğe katılacak olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmek için başvuruda bulunduğu öğrenildi. 

Şener'in Başbakan'la görüşmesi halinde önce Akyazı'da yapılacak yeni stadyum ve tesislerle ilgili bilgi vereceği ve 58'inci maddenin kaldırılmasıyla ilgili rahatsızlıklarını ileteceği vurgulandı.

Ayrıca UEFA Şampiyonlar Ligi finaline davetli 32 kulüp başkanından biri olan Şener'in, Münih ziyaretinde UEFA Başkanı Michel Platini ve Genel Sekreter İnfantino ile görüşerek son gelişmeler hakkında bilgi vereceği de kaydedildi.


Yorumlar (10)
BORAGENÇ 10 yıl önce
Görüşünce ne olacaksa,oda fener için çabalamıyomu
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Sadri Şener, şikebahçenin onursal başkanı Tayyip'in 58. maddeyi koruyacağını düşünüyorsan yanılıyorsun bu emri bizzat başbakan verdi!!!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Başbakan stadın yapımına bilerek destek verdi ki bize suspayı versin diye bi yandan da feneri koruyor işte.Ama akyazıya destek vererek bi yandan bize iyi görünmeye çalışıyor ve ben yaptım bakın ben size akyazıda destek verdim diyerek kendini savunacak bir pay bırakıyor bu kadar kurnaz birisi yokkk!!!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
akp var olduğu sürece TRABZON'da asla kazanamaz artık kalıbımı basarım.
mclubmix 10 yıl önce
sadri başkan , ne gidiyorsun adamın ayağına , onun yeri belli , takımı belli , yurdu belli , ezdirmesene trabzon ve trabzonsporu..dik dursana ...
ADIL 10 yıl önce
Bakalım Recep bey ne cevap verecek.Oda sahada şike görülmedimi diyecek.Ben kendi takımımı küme düşürtmem mi diyecek.
ADIL 10 yıl önce
Başbakanın omuzlarına Rizespor kaşkolu atsın.:)))
saintfiker 10 yıl önce
nasrettin hocada göle yoğurt mayalıyordu.hellllaaaallll dostunu düşmanını tanımadan gideceksiz.bişey söyliyim ue fa türkiyeye ceza verecek demedi deme adamın istediğide bu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@