Şehitlerin kanı yerde kalmadı

Genelkurmay Başkanlığı yaptığı haftalık bilgilendirme toplantısında dün 4 şehit verilen Şırnak bölgesinde yapılan operasyonlarda 35 teröristin öldürüldüğünü açıkladı. Aynı toplantıda yapılan açıklamada Taraf Gazetesi'nde yayınlanan fotoğrafların Aktütün b

Gündem 17.10.2008, 11:49
Şehitlerin kanı yerde kalmadı
Genelkurmay Başkanlığı yaptığı haftalık bilgilendirme toplantısında dün 4 şehit verilen Şırnak bölgesinde yapılan operasyonlarda 35 teröristin öldürüldüğünü açıkladı.

Aynı toplantıda yapılan açıklamada Taraf Gazetesi'nde yayınlanan fotoğrafların Aktütün bölgesine ait olmadığı belirtildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
nuri cebiroglu 13 yıl önce
genelkurmay başkanlıgımızdan böyle güzel haberler almak istıyoruz ınşallah bırgun 350 leş alındı dıye de duyarız.allah aşkına yakmayın artık yüreklerımızı,kıydırmayın fıdanlarımıza allahım sen mehmetçiğimizi ve yüce ordumuzu polısımızı koru.
arslan dogan 13 yıl önce
aktütün karakoluna saldırı oluyor genelkurmayın haberi yok çatışma çıktıktan 4 saat sonra destek geliyor ve 15 şehit veriyoruz...Bu ne disiplinsizlik yaa mustafa kemal gibi komutan çok az kaldı türk silahlık kuvvetlerinde yazık.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@