7m


7m

hyundai

Sedat Peker'e operasyon! 3 gözaltı

Sedat Peker Suç Örgütü'ne yapılan operasyonlarda adreslerinde bulunamayan kişilere yönelik bugün İstanbul ve Çanakkale'de eş zamanlı operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonda aranan 3 şüphelinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Gündem 28.05.2021, 14:53
Sedat Peker'e operasyon! 3 gözaltı

Sedat Peker Suç Örgütü'ne İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince, 9 Nisan'da 63 kişiye yönelik yapılan operasyonlarda adreslerinde bulunamayan kişilere yönelik İstanbul ve Çanakkale'de bugün bir operasyon daha gerçekleşti.

GÖZALTILAR VAR
Aranan kişilere yönelik yapılan eş zamanlı operasyonda, dün düzenlenen operasyonda yakalanamayan ve firari olarak aranan örgüt içerisinde kilit rol oynayan Abdullah S., Çanakkale saklandığı lüks villada, gözaltına alınırken, U.B., ve Ü.G., isimli kişiler saklandıkları ev ve işyerlerinde yakalanarak gözaltına alındığı öğrenildi.

Şüphelilerin ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda, çok sayıda dijital materyal ve cep telefonlarına ele geçirildiği bildirildi.

Sedat Peker'e operasyon! 3 gözaltı

SEDAT PEKER HAKKINDA YAKALAMA KARARI
Ayrıca, dün organize suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında yakalama kararı çıkartılmıştı.

SEDAT PEKER VE ADAMLARINA 5 İLDE OPERASYON
Öte yandan 9 Nisan'da Sedat Peker ve adamlarına yönelik İstanbul merkezli 5 ilde düzenlenen operasyonda 52 kişi gözaltına alınmıştı.


Yorumlar (8)
AKPLİLER UTANSIN 1 yıl önce
BİZ YAPTIK ALLAH AFFETSİZ SİZ YAPTINIZ DOĞRU İÇERİYE BÖYLE BİR ZİHNİYET OLABİLİRMİ YA BU ADAMLARIN HEPSİ DAHA DÜNE KADAR SİZİNLEYDİ FETÖSÜ OLSUN SEDAT PEKERİ OLSUN YAZIK YA BUNLARI GÖRÜPTE HALEN DAHA YOL YAPIYO HASTANE YAPIYOR DİYEN KİŞİLER UTANSIN
Serdar 1 yıl önce
Akp fetö ve beker gibi çetelerle beraber olsaydı eğer bal yağ gibi anlaşıp giderlerdi. Ama hepsini tıraş edip çöplüğe döküyor bunu görüpde inkar etmeniz içinizdeki Erdoğan kininin ne kadar vahşi olduğunu gösteriyor.
halil bilgin 1 yıl önce
Daha düne kadar botokslu eşcinsel diye hitap ettiğiniz adamı kendinize ilah yaptınız... Şu CHP liler ne yanar döner...
Gokhan61 1 yıl önce
Ata vuramayan palana vururmus
Söğütlü Trabzon 1 yıl önce
akp camuru bu sizi kurtarmaz,yolun sonu göründü gayri
KALYONCU 1 yıl önce
Peker kaypaklık yapıyor Tayyip ve Avenesi Fetöcülere gram söz etmiyor, etseydi başımın üzerinde gezdiririm ama mert değilmiş
Hamza 1 yıl önce
Zamanının ğözdesi kahramanı şimdi hain terorist oldu bu AKP döneminde böyle hainlik ve kahramanlık arasındaki çizği çok yakın akp ye yakından kahraman az yan çizdin hainsin peker de anlamıştır bunu ama ğeç oldu onun için eğilip bükülmeye ğerek yok neysen o olacaksın birilerine yalakalık yaparken sonun bu olabilir çünkü yalakalar seni kıskanır en iyi benim en yakını benim diye paylaşımda sorun çıkar ördeğin peşinden ğidiyorum dersin leylek çıkar anladın
serden 1 yıl önce
bir söz vardır,,, bilmem neyinde boğul.. sankide gerçek...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@