Sedat Peker'den 10 bin dolar alan siyasetçi kim? Soylu'dan yeni detay

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, Meclis Başkanı Mustafa Şentop ile dün gerçekleştirdiği görüşmede 10 bin dolar alan siyasetçinin, 600 milletvekilinden biri olmadığını söylediği öğrenildi. Soylu, konuya ilişkin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na bilgi verdi.

Gündem 17.06.2021, 13:21
Sedat Peker'den 10 bin dolar alan siyasetçi kim? Soylu'dan yeni detay

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, suç örgütü elebaşı Sedat Peker'den ayda 10 bin dolar alan bir siyasetçi olduğunu söylemişti.  Meclis Başkanı Mustafa Şentop bu siyasetçinin kim olduğunu Soylu'ya 27 Mayıs'ta gönderdiği bir mektupla sormuştu. Görüşme bu yaşananlardan üç hafta sonra gerçekleşti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun görüşmede bu ismi TBMM Başkanı Şentop'a söylediği öğrenildi.

CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI'NA BİLGİ VERDİ
Konuyla ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na bilgi veren Soylu, 10 bin dolar alan siyasetçinin şu an Meclis'te bulunan 600 vekilden biri olmadığını söyledi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
rıza 2 ay önce
Böyle ciddiyetsizlik olur mu? Ne bu? Gazete ekinin bulmacası mı??? Devlet bu Devlet!!! Yeter artık
Ersin gemici 2 ay önce
Aylarca saklayıp suç işlemiştir
sidiksali 2 ay önce
şimdi buna yorum yazsam emniyet istihbarattaki onbin polis benim kim olduğumu tespit etmeye uğraşacak.. kardeş size de iş çıkmasın şimdi, aldığınız coinlerden ettiğiniz zararları hesaplayın siz..
COVANNİ 2 ay önce
KİM OLDUĞUNU DEŞİFRE EDERSELER KARŞIDAKİ KİŞİ DE SOYLUNUN DÜŞMANI OLACAK O YÜZDEN SÖYLEMİYOR TABİ Kİ. AMA ÇORAP SÖKÜLMEYE BALADI BİR KEZ NE YAPARSANIZ YAPIN BU ÇORAP SÖKÜLMEYE MAHKUMDUR.
Bilenbiri 2 ay önce
AKP li ise görevden alınmıştır..parti ile ilişiği kesilmiştir.....!
Ya CHP li biri olduğu çıkarsa... yandı gülüm keten helva....!
OFLU61 2 ay önce
ne kadar seviyesiz yorumlarin var senin,utanmandami yok,o CHP li ciksaydi amazon ormanlarinda afis asar reklam yapardiniz,,.,.,.,.,.,.
Antikus 2 ay önce
cehape,li olsaydi simdiye kadar dünya seysimiz tv,lerde anlatiyor olurdu simdiye kadar ses cikmadigina göre kendilerinden birisi oldugu bence kesin!!
Ozgur 2 ay önce
Handa bunda hangisinde helvacinin kizin da yine boşa gitti
tahsin 2 ay önce
evvelki sene göstermelik istifa ettiğinde vatan evladı diye whatsapp durumu paylaşanlar, ağlayıp dövünenler de bununla aynı kefededir değil mi? heee, nizama gerek kalmadı, birbirinizi bu dünyada satmaya başladınız
ahmet uzun 2 ay önce
edep yahu edep.adam açıkladı zaten ne 10 bin doları balya balya verdim dedi siz hala 10 bin dolardamısınız tuz kokmuş tuzz yazık....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@