banner556

Sağlık Bakanı Koca son durumu açıkladı! Hayatını kaybedenlerin sayısı 9 oldu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son durumu açıkladı.

Gündem 20.03.2020, 23:14 21.03.2020, 00:06
Sağlık Bakanı Koca son durumu açıkladı! Hayatını kaybedenlerin sayısı 9 oldu!

Haber61 - Haber Servisi - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüste son durumu açıkladı.

Koca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Son 24 saatte 3656 ŞÜPHELİYE TEST yapıldı. 311’i POZİTİF ÇIKTI. Hasta sayımız 670’e ulaştı. Yaşlı ve direnci zayıf 5 HASTAMIZI KAYBETTİK. Bugüne dek toplam 9 can kaybımız var. Tamamı yaşlılarımızdan. Yaşlılarımızı koruyalım. MÜCADELEMİZDE BİR AN BİLE ESNEKLİK GÖSTERMEYELİM." ifadelerini yer verdi.

Yorumlar (17)
Hasan 11 ay önce
Ne kadar üzgün olduğunu biliyoruz sn Bakanım. Üstelik müsebbibi olmadığımız bir illet yüzünden. Allah CC hepimizin yardımcısı olsun. Allah hastalarımıza acil şifalar versin.
Adnan Guney 11 ay önce
Geç kalındı çok geç. Üstelik hazırlıksız yakalandık, tüm dünyayı kasıp kavururken bize değmeyeceğini zannettik. Umrecilere fazla göz yumuldu, daha önceden umre yasaklamalıydı. Yetkililer gibi ne yazık ki halkimizda vurdumduymaz, geçmişte Aıds de olduğu gibi biz Müslümanız bize birşey olmaz kafasindayiz. Sağlığa Imamlardan az bütçe ayırırsan bu dünyadan ümit kestik, ahirete çalışıyoruz demek isteniyor. Her olayda olduğu gibi Allah'tan başka koruyanimiz yok, ne yazık ki.
İmam Azman 11 ay önce
İmam senin de kafana görev yaptığın caminim minaresi düşsün, belki o zamam anlarsın bilimin önemini. Yukardaki yazıda CHP yi nerden anladın, Alah beyin versin. Sağlıktan daha çok bütçe ayrıldığını bil öyle konuş. Gerçekler nedene dokunuyor. Nerede eski eli öpülesi imamlar, nerde senin gibi siyasete dibine kadar bulaşmış imamlar.
hgf 11 ay önce
cok daha sert onlemler almalıydık bunu yapabilirdik.
İmam 11 ay önce
Kafana en şişko imam kadar taş düşsün. Yalancılık siz chplilerin genlerindemi var? Bir taneniz dürüst olmazmı hep yalan hep yalan.
BenDeniz 11 ay önce
Sağlık bakanı ölenler yaşlı kişiler diyerek yaşlı insanları strese sokuyor psikolojilerini bozuyor ve saygısızlık yapıyor bunları açıklaması yaşlı insanlara yapılan ayıptan başka bir şey değildir...
Deniz sevmez 11 ay önce
Sen kimsin lan her habere olumsuz yorum yapıyorsun. Şeytanın trabzon temsilcisimisin. Yürü git böyle bir dönemde ahlaksızlık yapma hiç olmasa. Sizin gibi zihniyeti dibe vurmuşlarla nasıl birlik olup bu zorlukları aşacağız orasıda muamma
? 11 ay önce
adam söylese bir dert söylemese bir dert...bizim milletle uğraşılmaz.....
Ozmir 11 ay önce
Sana soyleyecek laf bulamadim insanda utanma denen birsey olmasi gerek sendede olmadigina gore var git yoluna
Sinan 11 ay önce
Ortalama her gün iki katına çıkıyor! Bir ay sonrayı düşünmek bile istemiyorum
şenol 11 ay önce
Her geçen gün ölü sayısı artıyor. İnşAllah Ülkemiz milletimiz en az kayıpla atlatırız. Allah hepimize yardım etsin.
Bozkurt Hoca 11 ay önce
Tam bir fedakarlık örneği gösteren Sağlık Çalışanlarına teşekkür etmek bu Milletin borcudur.Ancak Halk saldım çayıra Mevlam kayıra
Ergün 11 ay önce
sağlık Bakanını tebrik ediyorum.Ben tbilgili ve kültürlü insanları taktir ederim.bence il il ayrım yapılıp söylenmesi daha doğru olacak.
Murat 11 ay önce
Neden güncel değilde hep gecenin bir yarısı açıklama yapılıyor neyi saklıyorsunuz?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@