Sağlık Bakanı Koca açıkladı! Ölü sayısı 21'e çıktı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yeni rakamları açıkladı!

Gündem 21.03.2020, 23:00 21.03.2020, 23:42
Sağlık Bakanı Koca açıkladı! Ölü sayısı 21'e çıktı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüste son durumu açıkladı.

Koca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Son 24 saatte 2.953 ŞÜPHELİYE TEST yapıldı. 277’si POZİTİF ÇIKTI. Hasta sayımız 947’ye ulaştı. Yaşlı hastalarımızdan 12’sini KAYBETTİK. Bugüne dek toplam 21 can kaybımız var. Yaşlılarımızı uyaralım. Sokağa çıkma sınırlandırmasına uysunlar. Ölüm riski, yaş yükseldikçe çok artıyor." ifadelerini yer verdi.

Yorumlar (9)
İsimsiz 11 ay önce
Yaşlı genç evde kalın dışarı çıkmayın. Saygısızlık etmekten nefret ederim ama caniniza bişey olmasın diye maskemi takar sahile iner ne kadar yaşlı gorursem kargatulumba arabaya atar evine odasına kdr sokarım. Önümüzde iki bayram var bıze öpülecek el lazım !!
yorumcu 11 ay önce
Bakan bey bir gunde cikip olu sayisi aciklamak yerine ilac iretimine basladik deaeniz yada asi calismalari yapiyoruz deseniz olmaz mi? saglik bakaninin gorevi ulkede hastaliktan olenlerin sayisini aciklamak mi?
zübük 11 ay önce
10 gündür ülkemizi meşgul eden bir virüs. 10 günde mucize mi bekliyorsunuz ? sürekli haberde iran,israil,rusya vs aşı buldu diye haber çıkıyor da ne oluyor ?
Bozkurt Hoca 11 ay önce
Soma Maden ocağı olayındada Enerji Bakanı aynı görevi üstlenmişti.Fonksiyonunu yerine getiremeyenler ölü sayıcılığıyla prim topluyordu.
Mmt 11 ay önce
Durumun vehameti başka şekilde açıklanamaz. Aciklamayinca saklanıyor derler. Daha ülkemize gelmediği zamanlar ''var da saklanıyor'' deniliyordu. Aşı üzerinde çalışanlar vardir eminim. Sağlık bakanlığı kriz yönetimi yapar
Almanci 11 ay önce
Almanyada günde 50000 test yapiliyor Türkide 2-3000 vede yüzde 10 cikiyor Türkiyede bence durum cok vahim Türkiyede !!! 10gün sonra günde 1000kisi ölür Türkiyede
Temel uzun 11 ay önce
vurdum duymaz bir milletiz herşeyi Allaha havale edip demezlerki Allah bu akılı bize niye verdi
Siirt 56 11 ay önce
Allah bu hastalığı kaldırsın mübarek Miraç kandilinin hürmetine
Erkin 11 ay önce
Sayın bakan vaka sayısı hastaları itlaf edin bu olay daha fazla büyümeden lütfen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@