banner539

banner526

banner533

banner513

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda uçak pistten çıktı! Trabzon uçuşları da iptal

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yolcu uçağı pistten çıktı. Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter'dan duyuru yaparak saat 15:00'e kadar THY'nin Sabiha Gökçen Havalimanı'na iniş ve kalkışlı seferleri iptal ettiklerini duyurdu.

Gündem 07.01.2020, 10:21
Sabiha Gökçen Havalimanı'nda uçak pistten çıktı! Trabzon uçuşları da iptal

Birleşik Arap Emirlikleri Sharjah Havalimanı'ndan İstanbul'a gelen Pegasus Havayolları'na ait uçak, inişten sonra Sabiha Gökçen Havalimanı'nda pistten çıktı.

THY GENEL MÜDÜRÜ DUYURDU: SAAT 15:00'E KADAR SABİHA GÖKÇEN'E UÇUŞ YOK

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter'dan duyuru yaparak saat 15:00'e kadar THY'nin Sabiha Gökçen Havalimanı'na iniş ve kalkışlı seferleri iptal ettiklerini duyurdu.

Bilal Ekşi, şu duyuruyu yaptı:

''Sabiha Gökçen Havalimanında pistin kapanmasına yol açan olay sebebi ile saat 15'e kadar Sabiha Gökçen inişli ve kalkışlı seferlerimiz iptal edilmek zorunda kalınmıştır. Çağrı merkezimizden alternatif sefer planlamalarımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.''

TRABZON UÇUŞLARI DA VARDI

Sabiha Gökçen Havalimanına inecek ve kalkacak uçaklar arasıdna bugün bir çok Trabzon uçağı da yer alıyordu.

Sabiha Gökçen'den kalkarak Trabzon'a gelecek olan Pegasus'a ait PC 2816 uçuş numaralı saat 12.05 ve yine aynı şirkete ait PC 2820 uçuş numaralı saat 13.20 uçuşları ertelendi.

Trabzon'dan Sabiha Gökçen Havalimanı'na gidecek olan Anadolu Jet'e ait THY 7423 uçuş numaralı saat 09.25 , Pegasus'a ait PC 2821 saat 14.00 ve PC 2815 uçuş numaralı saat 10.15 uçuşları da iptal edildi

Yorumlar (3)
...... 10 ay önce
İyi ki Sabiha Gökçen de çıktı, mezAllah yeni havalimanında olsaydı memleketin tüm hain trolleri hep bir ağızdan küfretmeye başlardı.
Mantıklı 10 ay önce
Benim uçak korkum olduğunu dünya alem bilir.Gerçekten mecbur kalmadığım sürece hayatta uçmam. Dikkat ettim de, şu Pegasus Hava Yollarında son zamanlarda birşeyler oluyor. Ya pistten çıkıyor yada iniş yapamıyor. Neden acaba??
DuRsUnTeMeL 10 ay önce
Atatürk havalimanı kime batıyordu anlaşılır gibi değil? Yeni İstanbul havalimanı dağ başında kışın sibirya gibi Sabiha gökçen zaten küçük insanlara eziyet başka bir şey değil!! Zaten yeni İstanbul havalimanıyla kanal istanbulun bağlantısı var çünkü o güzergahta ne kadar tarla varsa araplara satılmış o gerekçeyle kanal İstanbul’dan vazgeçme olayı olamaz ülkemizin toprakları bedavaya bizim insanımızdan alınarak katarlılara veriliyor ondan dolayı ülkeyi yöneten rant partisinin genel başkanı isteseniz de istemeseniz de kanal istanbulu yapacağız diyor. Ekrem İmamoğlunu tanıyorsam hırsızlara yaptırmamak adına çok büyük mücadele verecek İstanbulun %54 insanın oyunu almış.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@