7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Orhan Gencebay'ın son durumu nasıl?

Orhan Gencebay'ın hastanedeki ilk fotoğrafı yayınlandı

Gündem 18.04.2019, 22:54
Orhan Gencebay'ın son durumu nasıl?

Dün göğüs ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan Orhan Gencebay'a kaldırıldığı hastanede stent takılmış ve yoğun bakıma alınmıştı. Bugün eşi Sevim Emre'den müjdeli haberin gelmesinin ardından Gencebay'ın hastane odasından ilk fotoğrafı Beyoğlu Belediyesi eski başkanı Ahmet Misbah Demircan paylaştı.

Gencebay’ın sağlık durumuyla ilgili Şişli Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Deniz Şener yaptığı açıklamada,"Hastamızın rutin sağlık kontrolleri sonrasında anjiyo yapılmasına karar verdik. Prof. Dr. Servet Öztürk tarafından yapılan anjiyoda, hastamızın iki kalp damarında darlık belirlendi ve 3 stent ile bu bölgedeki sorun giderildi. Kendisinin sağlık durumu iyi ve servisteki odasında takibi yapılıyor. En kısa sürede de taburcu edilmesi planlanıyor dedi.

"BERHUDAR OLSUNLAR"

Ünlü sanatçıyı hastane odasında ziyaret eden Beyoğlu Belediyesi eski başkanı Ahmet Misbah Demircan, sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaştı.
Orhan Gencebay'ın son durumu nasıl?


Yorumlar (2)
Orhan 3 yıl önce
Akil Adamlıktan geriye ne kaldı.
Adamligina silier puan veriyorum,Kadir Inanirin tirnagi etmezsin.gücün önünde egilene sanatçı denmez.
gecmis olsun,Bebek sahilleri seni bekliyor,yürüyüs yapmak icin.
bir kanayan yaraya merhemi sürdün.
ahmet seçilmiş 3 yıl önce
orhan ve ey fani işinize bakın. darbe tellallığı yapan sanatçılar hakkında hiçbir yorum yapamayan vatan hainleri işinize bakın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@